Skocz do zawartości

Karta ...


_Snake_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Snake: ja miałem podobny problem. Moja szkoła nie zajmowała sie wyrobieniem karty... Chodziłem po LOKach itp... Karte zdobyłem właściwie przez przypadek. Na początku wakacji katowicki WORD organizował wyrobienie czegoś takiego. Pojechałem... egzaminator zadał kilka pytań, krótka jazda po placu i dostałem zaświadczenie o zdaniu. Z tym musiałem iść do szkoły, żeby ona wydała karte. Oczywiście druczki musieli zamówić, i przez miesiąc jeżdziłem z zaświadczeniem w portfelu :P

Więc spytaj się w WORDzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej u mnie - tylko w szkole

 

pewnego pieknego dnia było zdawanie na kartę motorower w szkole, jeden z moich kolegów nie przeczuwając nic nie zapisał się... następnego pięknego dnia dostał skuter... przez wiele kolejnych pięknych dni starał się ją zdobyć ( w nauce jazdy powiedzieli żeby poszedł na policje :lol: na policji powiedzieli żeby poszedł do 'nauki jazdy' albo w szkole zrobil :lol: ) wkurzył się chłopina i po dziś dzień, nie niepokojony przez policję jeździ bez karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA karte zdalem w szkole. Wsumie bylo tak ze napislaismy banalny test ktory zdal akzdy. Potem jazda to byla 8 slalom i jakies inne pierdoly to akzdy kto jezdzil toz zrobil< Potem dalismy ansze akrt panu od techniki i moto zdobulem karte motorowerowa. Aha dodam ze kazdy mogl zdawac na swoim sprzecie:) Wiec bylo to banał.. Wiesz co ja Ci radze. Jesli masz karte rowerowa gdzie ejst mejsce na pieczotke motorowerowa to sam sobie wbij tam jakas piczatke:) ( moj kumpel wbil sobie pieczatke misia i raz go policja zatrzyamla i sie nie kapneli).. A widze ze amsz 15 lat to moze zrob a1:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek Szkolenia Kierowców 'MOTOBIT'

80-352 Gdańsk, Piastowska 98 A tel. 553-23-81 fax 553-23-81

e-mail: [email protected]

WWW: www.motobit.gd.pl

 

Ja zrobiłem tam kartę. Był problem ze znalezieniem osrodka gdzie mozna wyrobić sobie ten dokumencik w 3city, ale natrafiłem na ten w GD. Było to dwa latka temu i nie mam pojęcia czy nadal prowadzą egzaminy. Zainteresowani z okolic mogą sobie zadzwonić, moze komuś się to przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze względu, że nie mogłem się doprosić egzaminu w szkole, poszedłem na policję. Pytania po zbóju, kilka stron pytań i to naprawdę szczegółowych, dotyczacych pierwszej pomocy, poruszania sie kolumn pieszych itd. czyli masa nieprzydatnych na karte głupot. Zamiast porzadnie przepytać z konkretnych przepisów ruchu drogowego, i tych które dotyczą motorowerzystów. Na pewno bedę udzielał sam pomocy komuś kto w wypadku doznał kilkadziesiąt % poparzenia ciała :(.

Wynik nie był za rewelacyjny, ale na szczęście zaliczyli mi. Praktyki nie wymagali, a szkoda bo pewnie zrehabilitowałbym się za tą teorię.

:D Z tego co wiem lepiej zdawać w szkole, przeważnie są łatwiejsze pytania, niz na policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na skuterku toi stara babcia by zdala karte motorowerową :-D  :-D  A tak na serio to itak lipa na skuterku zdawac...sandrasf niewolałaś poszaleć na simku  ? (chyba ze simek to padaka była) pzdr

 

Nio nie wiem czy tak by zdała..... 8) ale nie bede sie wdawac w niepotrzebne dyskusje.

Zdawałam na skuterze gdyż skuter mam, a na simku to bym nie dała rady :twisted: chyba że..... :twisted:

 

Pozdrawiam

Sandra :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...