Skocz do zawartości

Kubica mistrzem !


Tomas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może to nie będzie formuła 1' date=' ale udział w GP2 to też wielkie wyzwanie.[/quote']
Rewelacja! Jakby w niedalekiej przyszłości trafił do F1 to dopiero byłyby emocje!!

 

a jednak ;)

 

Robert Kubica w Formule 1!!!

 

"Robert Kubica będzie przez najbliższy rok trzecim kierowcą w szwajcarskim zespole Sauber-BMW - poinformował jeden z niemieckich serwisów. Oprócz tego został oczywiście kierowcą testowym w zespole.

 

Polak będzie zastępcą dwóch kierowców Saubera: Niemca Nicka Heidfelda i Kanadyjczyka Jacques Villeneuve'a. W wypadku słabszych występów bądź kontuzji któregoś z nich Kubica dostanie szansę na udział w zawodach Grand Prix!!!"

 

cytat z: http://sport.onet.pl/1215615,wiadomosci.html

 

Pozdrawiam

Dori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że jest dobrze ;) Od czegoś trzeba zacząć. Chłopak otrzaska się z atmosferą F1, zobaczy wszystko od środka. I jak się uda może ktoś go weźmie po sezonie do siebie, już nie jako kierowcę testowego.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mógł chłopak narzekać na brak doświadczenia, bo trzeci kierowca uczestniczy w piątkowych treningach, a i formalne kłopoty się skończą, jak było z superlicencją. Dodatkowo Sauber dostanie nowy, ponoć jeden z mocniejszych w nowym sezonie, silnik od BMW, więc zobaczymy jak się chłopakowi uda ta zabawa!

 

Pozdro

 

Łukasz

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Kubica w F1, super,

byłem fanem schumachera ale już nie jestem, :D

 

A fajnie że polak jest w f1, a lubię go dlatego, że jego komentarze, nie są jakieś nudne, czy bezsensowne poprostu mówi na temat i konkretnie., widać że się bardzo zna na rzeczy,

 

Trzymamy kciuki........powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Dodatkowo Sauber dostanie nowy, ponoć jeden z mocniejszych w nowym sezonie, silnik od BMW(...)

BMW mialo dosc spolek z Williamsem i wykupilo Saubera, tak wiec to nie Sauber "dostanie" silnik BMW :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
a poza tym jest chyba pod względem charakteru bardzo OK

 

 

wiem ze kubica dobrze jezdzi i niech jezdzi...

 

jak mieszkalem w krk i bylem mniejszy jakies 7 lat temu on zawsze jezdzil z starszymi na gokarty na wisle' date=' (mieszkal na przeciwko mojego bloku),i byl super gosc wogole.Teraz czasami przyjezdza BMW x5 ktore dostał od sponsora a starych znajomych wogole nie poznaje (sława mu do głowy walnęła) nie mowie o mnie ale o osobach ktore byly jego najlepszymi kolegami , a teraz to co tydzien wozi dupe innym autem (wczesniej mial clio 2.0 i smarta coupe [tego niskiego'] a swojej lasce kupil smarta takego samego tylko czarnego,lansuje sie i pokazuje co on nie jest) dosc mam takich ludzi! dobra wiedzie mu sie ale moglby nie szpanowac kasą i powiedziec przynajmniej czesc starym kolegom....

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obra wiedzie mu sie ale moglby nie szpanowac kasą i powiedziec przynajmniej czesc starym kolegom....

może i nie powinien udawać że nie zna dawnych kolegów ale skoro ma kase to dlaczgo nie ma sobie poszpanować, nie nam oceniać co robi za swoje pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...