Skocz do zawartości

Co sądzicie o TT 600R


Rekomendowane odpowiedzi

fajne moto ale kosztuije tyle co KTM LC4 620 z podobnego rocznika :) a jesli bym mial wybierac wolal bym starszego o 2 lata KTM LC4 niz Yamahe TTR

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kto woli KTM to KTM ,XR lub TTR to tylko turystyczne enduro a LC4 to prawie hard enduro fakt ze serwisowanie moze byc drozsze i trudniejsze

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kto woli KTM to KTM ,XR lub TTR to tylko turystyczne enduro a LC4 to prawie hard enduro  fakt ze serwisowanie moze byc drozsze i trudniejsze

Dokładnie tak jest.

Części do Yamahy są o niebo tańsze od części do KTM. Nawet zwykły spray do łańcucha w salonie Yamahy jest tańszy o 30% niż w sklepiku KTM (mam porównanie z Połczyńskiej i Sanchez Racing z Otrębus).

A jak XR to turystyczne enduro to taka XTZ to co - transatlantyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kto woli KTM to KTM ,XR lub TTR to tylko turystyczne enduro a LC4 to prawie hard enduro fakt ze serwisowanie moze byc drozsze i trudniejsze

No nie zgodze się tybardziej jeśli chodzi o xr. Xr jak i ttr to już niezłe sprzęty w teren. Niska masa, świetne zaieszenie, moc powyżej 45KM i prostota to wszystko co daje ci wielkie plusy w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ale LC4 ma chyba troszkę więcej mocy od TT...

No a TT to idealny motocykl jeśli ktoś nie chce w niego inwestować co chwilę. Silnik od XT, z przodu upsy, niska masa. Moc myślę zadowalająca. Czego chcieć więcej? Jak teren i duży 4-takt i do tego w miarę tani to TT jest w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiłem w temat :(

 

to mam pytanie..... widze że opinie zbiera dobre TT 600 jeżeli chodzi o teren itp a czy mozna nią śmiało się gdzieś udać na małą wyprawe za miasto niekoniecznie w terenie i ile takim sprzętem polece(chodzi mi o prędkość max i podróżną aby nie zmęczyć sprzętu)??? bez przeginania :-D

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, ale LC4 ma chyba troszkę więcej mocy od TT...

no rzeczywiscie, wlasnie znalazłem w danych technicznych że TT ma tylko 42KM :/ Własnie tak sie zastanawiałem czy czegoś w tym stylu sobie nie kupić na następny sezon jeśli nie kupie crossa, ale jeśli to ma mieć moc o 2KM wiekszą niż motocykl na którym jeżdże to chyba bedzie troche za mało w dalsze trasy i ogólnie na ulice. Wiem że to "inna moc" i takie tam że ciągnie z dołu ale moc maksymalna jest raczej taka sobie, porównywalna z tym co mam teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że na upartego można troszkę trasy pokonać po asfalcie. A prędkość? W zależności od przełożeń... Ale 100 - 120 można spokojnie jechać przez cały czas. Max powinien być pod 150 km/h. No chyba, że nie jest tak jak w XT. :(

Adam, bo to jest enduro dla oszczędnych amatorów. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak chce coś uniwersalnego na czym w teren pojade (bez szaleństw) i czasem do szkoły po ulicy i na jakieś weekendowe wycieczki to lepiej szukać czegoś innego??

 

może dr 650?? lub ????? jakieś propozycje

 

chodzi mi o moto na którym moge też w krótką trase sie wybrać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm tt w trasy da rade wkoncu to silnik od XT ale siodlo jest dosc waskie i twarde :mrgreen: wiec dupa bedzie bolala :(

 

a i silnik LC4 620 nalezy do rownie trwalych jak w DR czy XT a czesci nie kosztuja wiecej jak do japoncow

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...