Skocz do zawartości

Oponki dziwne marki.


Zbig
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z racji tej ze caly czas czekam na zamowiona u Doktor-a(i potwierdzona) oponke metzelera, niejako z nudow zaczalem przegladac inne oferty. Np znalazlem w Agmocie takie Kings Tire,Vee Rubber,Duro,Hongdou,Fortune itp. Pachnie mi tu strasznie Azja dalekowschodnia, ale chce sie upewnic. Moze ktos to juz stosowal i ma jakies doswiadczenie , czy opinie. Ceny za 18"do etki od 60zl. Tyl nie wiele wiecej. Dwie NOWE opony mozna miec za mniej niz 150zl 8OTo nawet niech sezon wytrzyma. Tylko czy warto :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dwie NOWE opony mozna miec za mniej niz 150zl 8OTo nawet niech sezon wytrzyma. Tylko czy warto :?:

Mysle ze wytrzymalosc to najmniejszy problem z takimi oponami. Jak jest z twardej gumy to i 50 tys km mozna na niej przejechac. Duzo wiekszym problemem z tanimi oponami jest ich przyczepnosc czy odprowadzanie wody.A testow takich opon to ja jeszcze nie widzialem, wiec mozna sie tylko przekonac o skutecznosci ych wynalazkow na wlasnej skorze(dupie:) ). Do jakiego moto chcesz je zalozyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponki chce zalozyc do etki. Do jakiegos powaznego moto chyba bym sie jednak nie zdecydowal. Teraz to naprawde daliscie mi do myslenia :idea: Spodziewalem sie raczej totalnej krytyki, a tu takie zaskoczenie :?: Ja kiedys kupilem (chyba Hongdou) z braku innej detke na tyl do etki, juz na pierwszy rzut oka wygladala badziewiasto (cienka jak rowerowa) i taka tez byla. Rozerwalo ja po tygodniu. Oponki do etki a z racji ze jestem juz starszym i statecznym gosciem i jezdze tylko rekreacyjnie (tzn. spacerowo, do 90km/h, tylko jak jest cieplo a podczas deszczu samochodem :lol: ) mam do myslenia. :?:

Moze jeszcze jakie opinie. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Doktor nie mam do Ciebie pretensji. (pamietam ze chciales w zastepstwie sprzedac mi chyba Michelina po kosztach). Tylko tak, teraz juz zaczely sie deszcze i jak dla mnie to zezon zakonczony. (No jak wyjdzie sloneczko to moze sobie troche z synem kolo domu polatam). A na wiosne to chyba zaryzykuje i kupie 2 nowki(Duro chyba?) na przod i tyl, skoro opinie n/t nie sa takie zle. Tym bardziej ze na moja jazde to chyba wystarczy. ;) Kurde nie bardzo rozumiem jak ktos moze latac na moto bez zadnej owiewki ponad 120km/h, przeciez to juz chce lep urwac, nie mowiac juz o wiekszych szybkosciach :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w GSie załozona nówke Kings na przód, a tuba pl miał na oba kółka. Dla mnie - całkiem dobre. Podobno na mokrym troche słabsze, ale ja tego nie stwierdziłem. W porównaniu ze starym, łysym Bridgstonem to te oponki - rewela!

 

Poważnie, nie sa to złe opony, podobno w tej samej fabryce robia Dunlopy?

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj przeginasz. Ja jechalem na moto bez owiewki 220 i wtedy naprawde mi chcialo łeb urawac:) trochę prrkatyki i juz 140 mozna jezdzic z jako takim komfortem a 120 to wogle luzz

True,true-aczkolwiek ostatnio po walnieciu ponad 200 km jadac non stop 160-180 km/h to troszke mnie kark bolal od ciaglej walki z wiatrem chcacym mi glowe urwac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech mi jeszcze ktos powie, doszedlem do tego ze 90/90 to odpowiednik 2,75 a 3,5 czy to bedzie 100/100, 100/90 :?: (pisze tu o 18" do etki) Jak to jest pierwsza liczba to szerokosc , czy wysokosc opony :?:

 

[ Dopisane: 03-10-2005, 14:14 ]

Nie bede zakladal nowego tematu, szukalem ale nie znalazlem jasnej odp. Jesli np jest opona 110/90 to jest to wymiar w mm. Pierwsza liczba oznacza szerokosc opony a druga jej wysokosc od krawedzi felgi? Czy dobrze sie domyslam :?: Niech mi ktos udzieli jasnej odp. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...