Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a moze wiecie gdzie w warszawie mozna tanio kupic zadupek do r6 moze byc lekko uszkodzony ??

 

poszukaj na www.ebay.de tam często są drapnięte zadupki do R1-ek lub R6-tek :idea: w ciekawych cenach .

 

looknij też tu http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...p=307623#307623 i zapytaj koniecznie Yogiego on jest w temacie zadupków do R1 w miarę na bierząco i ma kontakt do gościa co robi takie zadupki(wyglądają całkiem nieźle) 8) -Yogas sam chce taki wstawić do swojego bandziora :twisted:

 

pees. choć ja osobiście raczej szukałbym orginalnego zadupka w dobrej cenie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz goscia ktory ma w ofercie zadupki od R1, ducati, augusta, taniej ci wyjdzie niz jakbys mial kupic oryginalny, poza tym z laminatu wiec nawet mozesz bezposrednio na nie przykleic gąbkę na siedzenie i nie pęka

 

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=105119

 

Goscia polecam - sam od niego bralem 3 elementu do mojego sprzeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest bezproblemowa możliwość zdjęcia ten owiewki z podwójnymi reflektorami i założenia tej z pojedynczym, trapezowatym światłem ?

popatrzylem i wymyslilem ;-) Oba modele roznia sie od siebie ksztaltem stelaza trzymajacego czasze, tak wiec bez wymiany tego elementu nie da rady. Gra nie warta zachodu, lepiej szukaj tego modelu, ktory bardziej ci sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam możliwość kupna za 3,5 tyś yamahe fzr 600 z tym , że koleś mówi, że stuka panewka w silniku i leje miska olejowa, bo jest uszczelnioienia na silikon, a nie ma uszczelki?

RATUNKU? Co robić? Kupować? CZy to jest do zrobienia i jakie to są koszty i konsekwencje?

Dzięki z góry.

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...