Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

ale moglbys takie buty sciagnac??

 

Niestety nie. Mam kolegę, który co jakiś czas jeździ do usa i po prostu poproszę go, żeby kupił mi je tam i przywiózł. Nie jest to para trampków więc nie wchodzą w grę większe ilości. Gdyby mógł mi przywieźć 3 pary to 2 bym sprzedał z takim zyskiem, że swoją miałbym gratis. (ale pokusa jest więc na wszelki wypadek go zapytam :biggrin: ) Niektórzy sprzedający na ebayu wysyłają do Europy ale koszt wysyłki to ponad 70$ + parę opłat i wychodzi 500pln czyli żaden rarytas...

 

Będe sie śmiał jak Ci kopka odbije i połamie noge w tych kaloszkach :biggrin: Nie komentuje jakości wykonania i trwałości takich butów.

 

Czy THOR QUADRANT to wg Ciebie kalosz? Czy nawet najsłabsze najtańsze O'NEAL-e lób FOX-y to wg Ciebie kalosze nie dające żadnej ochrony? Masz chłopie wymagania...

Edytowane przez ZIGGI

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy amator mx albo enduro ma 10tys zł na strój jak np. Kaze i nie stać go na buty alpinestars tech8, jakis kask za 1500zł itd, dlatego wszystkie marki jak thor, fox itp produkują tańszy osprzęt dla takich biedaków jak np. ja i wielu innych ludzi, tańszy nie znaczy gorszy, bo jak dla amatora to zapewniają bardzo dobrą ochronę. Kaze masz według mnie troche dziwny sposób postrzegania sprawy, wg. ciebie ten kto nie ma np. butów tech8 nie powinien nawet odpalać moto bo mu noge rozjebie :icon_mrgreen: albo w ogóle lepiej nie jeździć w kasku tańszym niż 1000zł bo sie wpierdolisz w drzewo i łeb rozwalisz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przestancie pi******c :bigrazz:

Kazdy kupuje to na co go stac i finito.

 

Mial ktos stycznosc z tymi o to butami czy nie ?

http://www.enduro-cross.pl/buty.php5?id=18

 

pzdr

 

 

 

bardzo podobne do M10 , WARTO

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przestancie pi******c :flesje:

Kazdy kupuje to na co go stac i finito.

 

Mial ktos stycznosc z tymi o to butami czy nie ?

http://www.enduro-cross.pl/buty.php5?id=18

 

pzdr

 

Czyli Ciebie też nie stać na coś z górnej półki??? ;)

Witamy w klubie :bigrazz:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

SIEMKA GREGOR..

 

jak mogę coś podpowiedzieć ,.. gów..o się za przeproszeniem dowiesz.. Może jest pare osób co coś wie a reszta się zastanawia co jest przemakalne bardziej czy mniej..

 

Nie obrazając, jest pare osób, ktore mi mniej wiecej nakresliły temat z butami poprzez informacje na gg.

 

A tak to zapomnij , raczej z doświadczeniem co to osoba miała pare par na nogach nie znajdziesz

 

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...pic=65485&st=60

 

tu w temacie też o butach zadałem pytanie...

żadnej odpowiedzi ......

 

ps.

Dziekuje osoba z którymi rozmawiałem na gadulcu, i co miały jakieś buty już na nogach..

reszta niech dalej rozmawia ..... o za przeproszeneim pierdołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nowy011 podzieliłbyś się swoją zdobytą wiedzą?

Ja, tak jak i wielu innych, którzy stoją przed wyborem butów chętnie dowiedziałbym się kilku nowych rzeczy, które być może rozwiały by moje wątpliwości.

Dziękuje i czekam na wartościowe informacje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie dowiedzialem się np.Thor.

miał w modelu 2004 . klejona podeszwę a nie szytą. a klamry plastik a nie alu..

to tez sprawdziłem z oferta na 2007 ..

troche się dowiedziałem od Enduromastera.,., ( za co dzieki)

no i info o o'neal M10.. że sa wystarczajace , słowo rzeka, ale to co chiałem się dowiedziałem na ich temat..

 

większość info dowiedziałem się jednak na www.africatwin.prv.pl tam po zagadaniu paru osób. dostałem wystraczjace info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...