Skocz do zawartości

LIX (59) Motocyklowa Pogoń za Lisem


macbrus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę jechał w niedziele rano:D Tyleże może Ci nie pasować moja prędkość podrużna i liczę się z tym bo nie jeżdżę szybko ze względu na osiągi :banghead: Srednio 60 do 70km/h, no chybaże wieje mocny wiatr w twarz no to wtedy nawet 50 bo Simson nie ma siły:( Jak chcesz to możesz jechać ze mną. Jeśli nie to to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy z Wa-wy i okolic jadą w sobotę, czy może jest jakaś ekipka co w niedzielę z rańca będzie lecieć?

 

Ja zamierzam się wybrać w niedzielę, z tego co wiem, Tomek Kulik również,

można by się jakoś ustawić razem.

 

Pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym sie wybrał w niedziele razem z kolegą on na Dt 80

ale jaka prędkość przelotowa...??? jak coś koło 60-70 to można się gdzieś ustawić....

Pozdro

Magik

 

P.S: Jak myślicie, można sobie tam wystartować bez wpisowego???? 8)

bo na samą wache bede musiał naszykować około 40-50zł.....:/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Uwaga ustaliliśmy termin wyjazdu z Warszawy w sobotę. Spotykamy się o 17.30 na stacji benzynowej Statoil Wólka Kosowska

al. Krakowska 81 A (jest to za skrzyżowaniem trasy krakowskiej z droga na Magdalenkę). Do zobaczenia w sobotę!!!.

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bazą „Pogoni za Lisem” będzie ośrodek wypoczynkowy „OLSZYNKA” w Białobrzegach nad Pilcą." Mamy już zarezerwowane pokoje jak co roku integracja przed lisem to jest to co tygryski lubia najbardziej he he he.

 

[ Dopisane: Sobota Listopad 05, 2005 1:57 pm ]

No to ruszamy ajk wrócimy to zapodamy zdjęcia z wyprawy.

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macbrus nie wiem czy czasem to nie twoja kobieta w piatek w 175 z dowrca w strone lotniska - chwaliła się że na lisa jedzie...

 

z tego co słyszałem - wnioskuje że dziewczyna kogoś kto w tamtym roku zodbył KITE :D a w tym ją chowa,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy, zobaczyliśmy, zwyciężyliśmy!!!!! Było super pomimo że żaden ze 166 uczestników nie zdobył wszystkich punktów kontrolnych .Trasa liczyła 55 km ( ja z Galarem zrobiliśmy około 86 km). Zajęliśmy cos koło 60 miejsce ( to sukces jak na WSK i Dniepra a 80% motocykli to enduro i to niezłych) Ale co najciekawsze Galar zdobył nagrodę za pierwszy motocykl z koszem a Ja zdobyłem puchar Miesięcznika Świat Motocykli dla najlepszego zawodnika na polskim motocyklu !! A jeszcze nasz kolega Robert zdobył nagrodę dla najlepszego zawodnika na motocyklu szosowym. po prostu Dream Team. kto nie był niech żałuje!!!!

 

Hmm to nie moja dziewczyna bo pojechałem sam.

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...