Skocz do zawartości

Opony crossowe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item249379065_mitas_90_90_21.html

 

A co siądziecie o tej gumie, chce ją kupić na przód do hondy hm cre 50 :crossy:

 

Warto ?

 

]

odradzam

zle się prowadzi

rozejrzyj się za ef-06

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item249379065_mitas_90_90_21.html

 

A co siądziecie o tej gumie, chce ją kupić na przód do hondy hm cre 50 :D

 

Warto ?

 

Jejuu, używany Mitas. Nie twórzcie rynku na używane kostki( i to te najtańsze). Przecież one są scięte i to najpewniej od jazdy po asfalcie...

Jutro się do Ciebie odezwę, może coś znajdę za darmochę.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, a jakie oponki polecacie do ktm exc 300, jeżdże głównie po lasach/polach ale zdarza się jakaś dojazdówka asfaltem, czasami jakiś wypada na tor ale rzadko, i nie wiem co robić czy kupić droższe może lepsze opony typu maxxis, kenda cz tańszyy mitas a może jakaś kombinacja przód coś lepszego tył mitas, oczywiście najlepiej założyć 2 markowe opony i mieć święty spokój ale chodzi mi głównie o stosunek cena/jakość, może macie jakieś preferowane modele pasujące do moich potrzeb, co sądzicie o oponach firmy bull kolega ostatnio kupił taką wygląda zdecydowanie lepiej niż na foto ale niestety nie ma narazie jak jej wytestować w naszych warunkach podobna na torze są całkiem ok pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przy Suzuki dr 650 komplet mitasów ;)

W sumie nie narzekałem , jednak przód to kompletna porażka, natomiast z tyłu miałem wrzuconą oponkę o symbolu C02, rozmiar 130/80 17, i oponka świetnie sie spisywała zrobiłem na niej 2000 km i cały czas się prezentowała także ja polecam tę oponkę, oczywiście nie wiem jak inne modele ale sądzę iż nie będą gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam na przodzie dunlopa 756 a na tyle mefo mfc-11

narazie rewelacja, nigdy mi się tak dobrze nie jeździło jak na tym komplecie

przód hamuje i skręca tam gdzie trzeba, tył po lekkim poddarciu ładnie się prowadzi, narazie nie spotkałem się z sytuacją żeby na koło nie dało się wyrwać, nawet na luźnym piasku (jedna os z forum to potwierdzi ;) )

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z przodu mam Pirelli MT 320 i moim zdaniem to super oponka. Świetnie sie prowadzi na wszystkich nawierzchniach. Na błocie nie ma praktycznie żadnych uślizgów, na piaszczystym torze również. Pozatym jest zajebiście trwała. Zrobiłem na niej około 3500 km w terenie oraz również troche po asfalcie i jest praktycznie jak nówka. Tak nawiasem mówiąc dałem za nią 35 zeta, ale była założona może raz. Naprawde polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, a jakie oponki polecacie do ktm exc 300, jeżdże głównie po lasach/polach ale zdarza się jakaś dojazdówka asfaltem, czasami jakiś wypada na tor ale rzadko, i nie wiem co robić czy kupić droższe może lepsze opony typu maxxis, kenda cz tańszyy mitas a może jakaś kombinacja przód coś lepszego tył mitas, oczywiście najlepiej założyć 2 markowe opony i mieć święty spokój ale chodzi mi głównie o stosunek cena/jakość, może macie jakieś preferowane modele pasujące do moich potrzeb, co sądzicie o oponach firmy bull kolega ostatnio kupił taką wygląda zdecydowanie lepiej niż na foto ale niestety nie ma narazie jak jej wytestować w naszych warunkach podobna na torze są całkiem ok pozdrawiam

 

Jeśli szukasz czegoś na twardą nawierzchnie na tył to polecam KENDE TRAK MASTER (K-760). Właśnie kończę taką sztukę na tyle i na pewno kupie 2 taką samą ;). Kostki nie wyrywają się pomimo jazdy po ostrych kamieniach itp. (co prawda jak sie polata ostrzej po kamieniach to zdarzają się małe naderwania kantów kostek ale to norma, całe kostki się nie wyrywają). Oponka naprawdę godna polecenia.

 

Pozdrawiam Wojtek

Edytowane przez kover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

do sx do michelin ac10 a do kawasaki kx 125 2004 to juz pirelli raptor bo do kx z 2003r tylko mozna mt320

 

 

Moze napiszesz po jakim terenie latasz bo ze do sx to nic nie mowi.

 

poz

Edytowane przez Tomski_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...