Skocz do zawartości

Podgrzewane manetki - Oxford, Saito, itd


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie założyłem Daytony (używki) i pięknie chodzą. Mała uwaga - należy przed rozmontowaniem z innego moto dokładnie zapisać co i jak jest podłączone. W Daytonach są 2 zakresy mocy - start i on. Start to podłączenie równoległe, a on to szeregowe. Widziałem ludzi co nie wiedzieli jak podłączyć i wywalało im bezpieczniki, choć cały sprzęt był OK. Jakby ktoś miał z tym problem, to mam obcykane :icon_question:

 

Pozdro.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Gdzie dostane takie manetki:

 

http://www.oxprod.com/index.php?pg=3&actio...d=30&pid=176&p=

 

Moze być wysylkowo albo osobiscie ale w rozsadnej odleglosci do katowic (ta rozsadna odleglosc wzrasta mi razem ze spadkiem temperatury :icon_rolleyes: )

 

tia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przeżyjesz brak chromowanego kapselka :icon_rolleyes: to szybciej i taniej (bo są w promocji, 30euro chyba) kupisz Daytony w Louisie.....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam zamiar zakupic ktores z ponizszych manetek w motoakcesoria.pl:

 

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=1420

lub

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=1410

 

Czekam na opinie uzytkownikow owych manetek, jak sie sprawuja, jakiej jakosci jest guma wykorzystana w tych manetkach, poniewaz ostatnio widziałem podobne do tych Jocket na bajzlu za 80zł i te paski gumy byly tak twarde ze przypominały plastik. Ew. gdzie moge kupic manetki o takich wzorach jak powyzej w dobrej jakosci.

 

 

P.S. znalazłem Jockety za 212zł na motocykle.katowice.pl > Akcesoria custom>highway hawk>manetki i na 2 stronie sa pod nazwa Legend z rolgazem...

Edytowane przez LukaszXVS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie manetki jak w pierwszym linku, moge komuś opylić niedrogo. Te gumy są b.dobre. są miętkie i chwytne, dobrze kleją się do dłoni/rękawic. Używałem ich krótko w Intruderze 1400 (może 1000km) i zmieniłem na śliskie z polerowanego alu :buttrock:

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te z drugiego linku z tym że zakończone są głową orła.Jak dla mnie spoko tylko guma brudzi ręce jak jestem bez rękawic.

 

a powiedz jak jakosc tej gumy? twarda podchodzaca pod plastik czy miekka? bo ostatnio na bajzlu we wrocku ogladalem to ta guma byla nieprzyjemna w dotyku

 

 

Mam takie manetki jak w pierwszym linku, moge komuś opylić niedrogo. Te gumy są b.dobre. są miętkie i chwytne, dobrze kleją się do dłoni/rękawic. Używałem ich krótko w Intruderze 1400 (może 1000km) i zmieniłem na śliskie z polerowanego alu bigrazz.gif

 

wrzuc jakas fotke i podaj cene, acha, i w jakim sklepie to kupowałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

 

Wiosną powiało więc pora pomarznąć trochę ;). Wygrzebałem sobie w sieci takie oto uniwersalne podgrzeane manetki, a w zasadzie "wkłady" do kierownicy.

http://www.cruisercustomizing.com/detail.c...%20grips%20heat

Czy ktoś z Was miał z tym jakieś doświadczenia i moźe się nimi podzielić ? Patent wygląda na estetyczny i pomysłowy. Zastanawiam się natomiast jak to działa przez rurę kierownicy i przez rolgaz...

Edytowane przez Kita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie wydumka. Ile to ma kosztować? A zauważ, że żeby to poczuć, to musiałbyś grzanie odpalac 20 minut przed jazdą. A poza tym cytat "REQUIRES ONE 3/16" HOLE IN THE HANDLEBAR "

Na pewno chcesz sobie robić dziury w kierownicy? Kup sobie oxforda ze srebrnymi kapslami i bedzie lepiej i taniej.

IMHO.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt 109$ + pewnie z 15$ przesyłka. Fakt OXFORD tańszy ale brzydszy :). A choć działa sprawnie ? Lubię swoje oryginalne manetki i jakoś mi się specjalnie nieche zmienia ich wyglądu. W HDcji mają pięeeeekne podgrzewane manetki np.

http://www.harley-davidson.com/gma/gma_pro...&bmLocale=en_US

i takie mi się marzyły do Draga ale jakoś nigdzie nie mogę wyczaić źeby ktoś taki patent robił do naszych Dragów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...