Skocz do zawartości

Kiedy zacząć kurs?


CrashGirl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec chyba nie bede czekal do wiosny tylko zabiore sie za szkolenie od razu Nawet jesli nie uda mi sie zdac za pierwszym razem' date=' czego nie wykluczam, to uda mi sie podejsc do ponownego egzaminu jeszcze co najmniej dwa razy[/quote']

Oj troche za dozym optymisatą jestes same szkolenie trwac bedzie ok 3 tygodni (20 godzin praktyki ) puzniej jeszcze czas oczekiwania na egzamin niewiem jak u ciebie ale w Wordzie w Bielsku- Bialej czekasie na kurs 3 tygodnie zdawalem wiem zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jesli masz czas teraz to rob, pozniej ma byc drozej i trudniej. Jesli nawet nie zdazysz zrobic przed mrozem, to przeciez snieg nie bedzie sie utrzymywal miesiacami, zdasz wczesna wiosna i bedziesz miala wiecej czasu na przygotowanie motocykla do nastepnego sezonu. Jesli poczekasz do wiosny i kurs z egzaminami sie przedluzy to moze caly sezon umknac a szkoda by bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. zaczynam sie wahac czy warto teraz zaczynac kurs prawa jazdy :? Moze lepiej byloby na wiosne.. zapytalem o warunki egzaminowania na kategorie A w Tarnobrzegu i taką dostalem odpowiedz:

 

WitamEgzaminy praktyczne w zakresie kat A - odbywają się przy dobrych warunkach pogodowych.WORD Tarnobrzeg nie ustala z góry terminu kiedy przestają być realizowane egzaminy - na pr.jazdy kat A.Nie potrafię w tej chwili okręslić kiedy nastąpi przerwa w egzaminowaniu. Uzależniona ona jest od korzystnych warunków pogodowych . Przy zawieszeniu egzaminów odwieszenie następuje na wiosnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz... sezon powoli się kończy a egzaminu na pewno nie zdążysz zrobić w tym roku (egzaminy są do końca października). I nie wiem czy jest sens zaczynać kurs a potem pauzować pół roku. Z drugiej strony od przyszłego roku będzie trudniej zdawać' date=' więcej godzin jazdy drożej i w ogóle jakoś to się poj***e z tymi prawami jazdy. ale na pewno dasz sobie rade[/quote']

 

U mnie, w Radomiu, w zeszlym roku egzaminy byly do polowy grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziekuje wszystkim za dobre rady.

Kurs rozpoczełam juz teraz :(, skończyłam niedawno teorie i jestem w trakcie jazd :P

 

Niestety pojawił sie problem, zaczyna robić sie coraz zimniej :? (choć i tak pogoda długo nas rozpieszczała) i boje sie że nie uda mi sie zdać egzaminu w tym roku :P

Mam pytanko, do jakiej temperatury można jeździć na moto bez zbyt dużego dyskomfortu? Niestety na profesjonalny strój na razie nie mogę sobie pozwolić, zainwestowałam jedynie w rękawiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, do jakiej temperatury można jeździć na moto bez zbyt dużego dyskomfortu?

 

to zalezy od czlowieka. Znam osobiscie ludzi, ktorzy jezdza na zloty w polowie stycznia i jak trzeba to spia pod namiotami w sniegu... 8)

 

Mnie osobiscie temp. nie przeszkadza, ale jak jest ponizej 10 stopni to nie wyciagam "mojego dziecka" na dwor bo mu zimno bedzie :(

powodzenia na egzaminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie przestraszyliscie ze w przyszlym roku drozej .itd. A myslalem sobie zrobic gdzies styczen, luty. W takim razie dzwonie w srode i zaczynam "kurs". A ile musze czekac do egzaminu jak juz dostane papiery ze zaliczylem kurs ? Gdzies tak za ile mi wyznacza termin ? Bo mysle ze w 2 tyg spokojnie sie wyrobie z kursem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja wlasnie jestem gdzies w połowie praktyki ale idze to dosc powoli bo koles z ktorym robie ma malo czasu :? :? wiecie do ktorej w wordzie zdaje sie egzaminy na motocykl? Boje sie ze niezdaze w tym roku a co jak co juz teraz jest zimno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...