Skocz do zawartości

Jakie skórzane rękawice?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam rekawic Utika.

O takich własnie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M134700

 

Mam je 2 sezony, super leżą na ręce, super wyglądają, mają wywietrzniki na palcach (to naprawde dziala :buttrock: ), po 2 sezonach nie zauważyłem żeby coś złego się działo z nimi (zaden szew nie puścił, nic nie pękło).

 

Najlepsze że udało mi się kupić jako ostatnie z partii wyprzedaży i kosztowały mnie (nowe) 100zł juz z przesyłką. Teraz jak po bajzlach patrzyłem to ceny od 150zł w góre.

 

Polecam je ale raczej nie są to rękawice na zime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co generalnie sadzicie o firmie Bemotor ?? Kupilem od nich buty o ktorych pisalem w innym dziale,uwazam, ze w dobrej cenie..

Wybor rekawiczek tez maja dosc spory, ja jednak obstaje chyba przy Alpinestarsie, do 200,- moze kupic kilka modeli..Moim zdaniem warto... I sa ladne ?? Co generalnie sadzicie o bemotorze i o tych alpinach do 200 plnow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

jako ze dostalem ostatnio na urodziny rekawice motocyklowe postanowilem sie wypowiedziec.

rekawice ktore dostalem zostaly kupione w Tarborze: http://www.tarbor.lublin.pl/index.php?mode...e=oferta&kat=10 - z tej strony rekawice R-03. Jestem bardzo zadowolony. Pisze ze sa to rekawice letnie, jednak nie mialem przyjemnosci sprawdzic co sie dzieje z dlonmi powyzej 10 stopni bo prezent otrzymalem jak bylo juz dosc chlodno :) Natomiast w temp. ok. 6 rece mi nie przemarzly - ale trzeba powiedziec ze cieplo tez w nie nie bylo. rekawice sa bardzo dobrze wykonczone i wygodne - w sumie do turystyki nie wydaje mi sie zeby potrzbene bylo cos lepszego - tym bardziej ze cena zostala ustalona w temacie do 160 zl a te rekawice kosztuja 120zl. swoja podstawowa funkcje - ochronna - mysle ze skora + kevlar spelnia bardzo dobrze.

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem w starych rekawiczkach milicyjnych. Z futerkiem wewnatrz i mankietem do polowy ramienia :)

smiesznie bylo: w lato poci sie' date=' jak jest zimno to je przwiewalo ze palcow nie czulem ;)

no i nasiakaly woda :P[/quote']

Nic dziwnego, że się łapy pociły, skoro jeździłeś w lecie w rękawiczkach na misiu ;)

Jeżdżę w takich letnich (z wyściółką z flaneli :lol: ) i w sumie nie mam wiekszych powodów do narzekań. Późną jesienią jeździłem w milicyjnych/policyjnych rekawicach zimowych 4- palczastych i byłem pod wrażeniem jakie są ciepłe.

PS.

A zaliczam sie do tych, którym z reguły jest zimno :? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ęczwiatm!

ja po moim dzwonie na wkacjahc stwierdziłem że wolę zainwestować w ciuchy i nie zmieniać motocykla. Do tej pory latałem w rękawicach alipnestars'a ale w takich crosowych raczej bez żadnych ochraniaczy, tylko szmata na ręce ale na sezon mam zamiar kupić jakiś tłusty model rękawic sportowych alpiny bo ogólnie firma jest w miarę dobra a już raz niestety miałem okazję się przekonać ile daje dobry ciuch (w tym wypadku były to buty). tydzień przed dzwonem kupiłem te buty które uratowały mi stopę , bo jakbym leciał w adidasach to nie miałbym już stopy , także uwierzcie mi, że warto inwestować w ciuchy... polatam jeszcze jeden sezon 750'tką ale będe przynajmniej miał dobre ciuchy na sobie które tfu tfu mogą uratować mi tyłek. "litwo ty jesteś jak zdrowie. ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto cię stracił...: tekst stary ale uważa jak najabrdziej słuszny!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polatam jeszcze jeden sezon 750'tką ale będe przynajmniej miał dobre ciuchy...

tiaaa... to ci problem, że jeszcze będziesz musiał się kisić na tej 750, no nie? taki to obciach... i telepizza spod świateł cię pewnie bierze :D

ja mam mz etz 250, ale nie będę narzekał, żeby jej przykro nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...