Skocz do zawartości

2T czy 4T ???


Rekomendowane odpowiedzi

Ale teraz jest juz super i mysle ze radze sobie nie wiem bo siebie nie widze...

Radzisz radzisz ;)

ja sie przesiadlem z zablokowa

nej dt 125

CHcialem dodac ze ta DT chodzila jak dobra 50cc takze nawet 15km nie miala :D

Czy komuś kto przesiada sie z np DT 80 łatwiej będzie opanować np YZ 125 czy YZ 250f?

IMO Yz250f. Po prostu 4t nie musisz tak krecic i mozesz sobie jezdzic na nizszych obrotach! W 2t to juz nie takie latwe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo ja planowałem przesiadke na 2T 125 ale może spróbuje z jakimś 4T 250...jeden i drugi mają swoje wady i zalety...z tego co czytałem w internecie to największą zaletą 2T jest waga i prowadzenie a 4T dysponuje dużą mocą już od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2T jest waga i prowadzenie

Akurat wyczynowe 250 4t prowadza sie tak samo dobrze jak 125 2t, a w dzisiejszych czasach roznica wagowa jest juz prawie nie odczuwalna! Plusem 125cc sa tanie czesci (wzgledem czesci do 4t) i to ze nie trzeba miec kilkunastu tysiecy zeby nabyc takiego wyczyna. 250cc 4t mx sa produkowane od niedawna i za <10000zł raczej nieczego nie znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo mam na maszyne +/- 10000 i chciałem coś z 2000r ale pewnie za tyle nie znajde Trudno' date=' najwyżej kupie 2T[/quote']

Jak chcesz hardenduro albo mx z krwi i kosci za te pieniadze to tylko 2suw i nie "trudno" tylko "hurra bede mial 2suwa " powinienes napisac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem porównanie elastyczności w kopalni piasku mojego exc250 2T i TE250 4T z 2005r, i bez żadnej walki wygrywa moje exc, zapiołem sobie 2 i wszędzie hulałem czasami 3 wrzuciłem gdy miałem powyżej 70 żeby silnika nie kręcic a huska miała problemy

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj miałem porównanie elastyczności w kopalni piasku mojego exc250 2T i TE250 4T z 2005r, i bez żadnej walki wygrywa moje exc, zapiołem sobie 2 i wszędzie hulałem czasami 3 wrzuciłem gdy miałem powyżej 70 żeby silnika nie kręcic a huska miała problemy

nie no ale ty masz zupelnie inną moc niz ta huska ;)

Jak ty bys mial exc 125 to bylo by dobre porownanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hello ;)

Już byłem zdecydowany na jakieś fajne moto 2t ale jak przeczytałem ten topic to znowu się zastanawiam. Miałem kupować kdx 125 min. dlatego że niski. A czy kdx w 4t też jest taki niski. I chodzi mi terz o to żeby ten moto miał to ok 30km. Znalazł bym coś np. 250cm w 4t ze 30 konnym silnikiem. Zucajcie propozycje innych modeli tylko że by nie przekraczały 90-93 cm wysokości siedziska. Będe jeżdził w terenie. Więc najlepiej nie za bardzo wysilone.

 

PS. Darujcie sobie uwagi typu. ,,Znowu zawracasz nam głowe,, albo ,, To zależy od ciebie i umiejętności,, bo to wiem. Coś cię wkurza to nie pisz :)

sory za błędy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem, ale chyba chodziło Ci o KLXa, on jest wysoki, dużo wyższy od KDXa.

W 250 4t bardzo niska jest Honda XLR 250.

Problem z wysokościa to często też kwestia przyzwyczajenia, bez skrajnych przypadków.

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...