Skocz do zawartości

Jezdzijcie w motocyklowych butach - filmik


rad3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jak myslicie' date=' czy z braku szmalu dobrym pomysłem jest jeździć w wojskowych butach (w oficerkach) (one też są poza kostkę)????[/quote']

 

Jasne wojskowe, policyjne.itd. Byle za kostke, na pewno sa 100000 razy lepsze od adidasow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie powaznie zastanawiam czy do miasta "na chwile" wyskoczyc w pelnym kondomie czy tylko wskoczyc w zwykle buty.

Od poczatku jezdzilem z dopowiednich butach i teraz przesiadka na adidasy wywoluje we mnie jakas niepewnosc. Nie lubie tak jezdzic.

 

Ale odwalac stunt w takim stroju?? Nagroda Darwina!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jedynie jak byscie chcieli pomoc ?? Przeciez widac na filmie ze koles zadzwonil po karetke to co tu pomagac ?

 

tzw. Pierwsza Pomoc w nagłych wypadkach' date=' pewnie nie miałes na kursie kat. A czy B, lub tez w wersji okrojonej. I dlatwgo tez ręce rozkładasz, a tak wiedzialbyś, że musisz ucisnać sam dół rany opaską lub czymś innym i najlepiej obłożyć lodem żeby tkanki nie obumierały.......

 

 

PS. Ja jezdze w SIDI VERTIGO i pomimo ze byly drogie t uwazam ze te pieniadze sa dobrze zainwestowane

 

myśle że to wydatek na lata, też jestem ich Szczęsliwym posiadaczem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Filmik daje do myślenia - ostatnio jeździłem do pracy na sprzęcie w adidasach, tam się przebierałem w "strój" odpowiedni do wykonywanych obowiązków. Wiedziałem, że sporo ryzykuję ale teraz po tym seansie napewno się nie wybiore w "kapciach" na przejażdzkę ... Życzę mu zdrowia ... i troszkę rozumu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi po tym filmiku i jak postawilem na gume i zeslizgnal mi sie but i uderzylem o asflat to strzelil mi rozum do glowy i kupilem (nie mialem wtedy duzo kasy) jakis miesiac te o to buciki :

http://moto-akcesoria.pl/product_info.php?...215b2f22cce66da

Jak kupowalem to byla przecena i kosztowaly 199zl, jestem bardzo zadowolony poniewaz jak za ta cene (za podobna kupuje adidaski w ktorych dotychczas jezdzilem :) ) sprawuja sie swietnie i od razu sie inaczej jezdzi na moto. Dosc wysokie, bardzo twardy przod i pieta z kostka.

Po prostu polecam !!

Pzdr.

 

A co do filmu to masakra ;) , wspolczuje gosciowi, ale ogladajac filmiki z ameryki i tych stunterow to wysowam wnioski ze w ameryce ciezko idzie ze sprzedaza ochronnych ciuchow na moto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...