Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy wiecie może gdzie mógł bym dostać akcesoryjne owiewki do DRki? W serwisie powiedzieli mi 200zł.... :banghead: używek nie ma, wiec może skusił bym się na acerbisa lub ufo.

 

 

Nie wiem czy takie coś jak akcesoryjne owiewki do DR istnieje [?], nawet na niemieckim ebay-u nigdy takich nie widziałem, co oczywiście nie wyklucza, że takowe są/były produkowane... Czasami na allegro pojawiają się połamańce-podrapańce i są one dość drogie, więc albo serwis albo polowanie na allegro tudzież ebay-u :icon_rolleyes:

 

 

Chociaż w Niemczech też nie za ciekawie to wygląda...

http://cgi.ebay.de/Suzuki-DR-350-Seitendec...=item1e59194fe2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień przyjacielu olej, jeśli to nie pomoże, to są już zurzyte poprostu tarcze sprzęgła. Koszt ok 200zł, uszelka 25, jeśli zrobisz sobie sam, roboty na 2h jak niemasz wprawy. Pozdrawiam

 

Dzieki wielkie!! filtr oleju mam tylko olej musze kupic;) a orientujesz sie czy dostane orginalne tarcze??;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, czy wiecie może gdzie mógł bym dostać akcesoryjne owiewki do DRki? W serwisie powiedzieli mi 200zł.... :banghead: używek nie ma, wiec może skusił bym się na acerbisa lub ufo.

 

hej,

a czy te 200 pln to za sztukę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

 

Czy do wymiany przednich uszczelniaczy będę potrzebował jakiegoś specjalnego-kombinowanego klucza? Na schemacie nie wiedzę żadnej śruby od wew. lagi... ? Wystarczą podstawowe narzędzia?

 

Wymieniałem kiedyś uszczelniacze w DT i z tego co pamiętam wystarczyły zwykle narzędzia...

 

 

 

Aha... i drugie pytanie, jaki napędzik kupić i gdzie. Potrzebuje czegoś na długie przeloty. DID - ale który?

 

pzdr

Edytowane przez Icea_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO wymiany żadnych specjalnych kluczy nie trzeba, a napęd możesz zakupić w larssonie, lub na klasie. Łańcuch najlepiej oring wzmacniany, za ok. 300 zł

 

Ok, to wiem, larssona mam pod domem - ale strasznie zdzierają. Którego DIDa kupić? Podobno na allegro chodzą podróbki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...