Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Panowie, potrzebuje pilnie boczna,, plastikową osłone na lage do wersji z upsami.Lewą konkretnie.

Niedawno jakis koles mial do sprzedania na allegro ale aukcja sie skonczyla, ale nie wiem czy poszly,

MOze ma ktos do tego goscia jakies namiary to bylo by milo:)

 

Z góry dzieki za pomoc i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze w tym temacie,ale do tematu o dr 125 mało kto zagląda. Wiec zadam pytanietutaj.

Mam wymienione pierścionki w DRce ale niewiem ile mam ją docierac, mechnik który mi ją składał mówł ze musze docierac, uwaga! 2000km!!!! :icon_question: przeraziłem sie kiedy to usyszałem. Moze mechnik sie mylił,powiedcie mi co o tym myslicie. I jeszcze jedno pytanko, co ile robic przerwe aby nieprzegrzac maszyny. Zgóry dzięki i bardzo przepraszam za off top :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze w tym temacie,ale do tematu o dr 125 mało kto zagląda. Wiec zadam pytanietutaj.

Mam wymienione pierścionki w DRce ale niewiem ile mam ją docierac, mechnik który mi ją składał mówł ze musze docierac, uwaga! 2000km!!!! :icon_question: przeraziłem sie kiedy to usyszałem. Moze mechnik sie mylił,powiedcie mi co o tym myslicie. I jeszcze jedno pytanko, co ile robic przerwe aby nieprzegrzac maszyny. Zgóry dzięki i bardzo przepraszam za off top :crossy:

Jeździj normalnie, nie za wolno, nie za ostro ale nie mul jej. Nie trzymaj długo stałych obrotów, najlepiej wyciągaj na obroty przy zmianie biegów tak by silnik pracował w pełnym zakresie. Przerwy rób jak będziesz jeździł w terenie.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździj normalnie, nie za wolno, nie za ostro ale nie mul jej. Nie trzymaj długo stałych obrotów, najlepiej wyciągaj na obroty przy zmianie biegów tak by silnik pracował w pełnym zakresie. Przerwy rób jak będziesz jeździł w terenie.

no i nie zapomnij o jak najczęstszym hamowaniu silnikiem z wysokich obtorow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Pozwolę sobie dołączyć się do tematu i zapytać czy ktoś z was ma może w DR-ce gaźnik T36. Przydał by mi się jakiś schemat do tego gaźnika i dane regulacyjne. Ostatnio czyściłem swój, nie regulowałem bo chodzi ok a poza tym nie mam żadnych danych regulacyjnych do niego. Poszukuję jeszcze statora do 350S z 91 roku bo dwa dni temu uszkodziłem swój. Czy ktoś z was naprawiał może stator?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może do sprzedania ten wykręcany wizjer ( dekielek w pokrywie zapłonu ) do obracania wałem? Z mojego cieknie olej, ciekawe nie??

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...