Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki nie macie lub nie wiecie kto by mógł mieć linke sprzęgła do dr 350?? Pozdro

Ja proponuje kupic linke do sprzegla od WSK 125. Wyjmujesz linke z panceza wkladasz do orginalnego panceza jesli posiadasz i smiga.

Edytowane przez mr.zielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślę, ale jak iglica była na środkowym położeniu to było jeszcze gorzej. Co masz na myśli mówiąc, żebym dał mu więcej powierza? Wiercić dziure airboxie czy kręcić śrubą składu mieszanki? Dodam, żetą śrubę ustawiałem w różnych pozycjach od 1 obr do 4 i nie było jakiś dużych różnic dlatego wypośrodkowałem na 2,5. Wszelkie wskazówki mile widziane :crossy: , pozdrawiam.

 

 

W Glowie sobie dziure wywierc :P Regulacja sruba od skladu mieszanki, jesli to nic nie da to wtedy zmniejsz dawke na iglicy i sprawdz czy nie miales grzebane przy dyszach (rozwiercanie itp).

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odrobinie problemów udało mi się wreszcie zregenerowac tylni amortyzator w DR-ce ,który notabene niektórzy kwalifikowali na złom:)

Okazało sie ze są firmy które potrafią "załatac" wżer na trzpieniu amortyzatora,złapac owal w tym miejscu i pochromowac technicznie.

Zakładam go do mojego moto i opiszę czy było warto zapłacic 400,00 pln za taką robotę.

Nowy w serwisie około 3300-3500 pln.

Używka w stanie nieokreślonym ( zakup ebay,allegro) 600,00-1000,00 pln.

Gdyby ktoś potrzebował pomocy posiadam namiary na firmę która to zrobiła.

Pozdrawiam Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ze swoja Dr350.

Problem...

-Dr w miare normalnie odpala gdy jest zimna.Jak sie nagrzeje i przekrece manete do oporu to nie wkreca sie na maxymalne obroty i kopci z wydechu na czarno.Nie powiem wam przy ilu obrotach staje bo nie mam obrota.Dziala cos takiego jak odciecie zaplonu.

W czasie jazdy tez jest makabra.Jak silnik zlapie swoja temp pracy to znikaja wolne obroty.

 

Teraz co zrobilem do tej pory..

-Czyscilem gaznik 4 razy i dalej to samo.

Swiece wymienilem... bez zmian(stara byla cala czarna z sadzy)

-zaworow nie ruszalem bo generalnie nie klepia i kompresje ma duzo bo ciezko go kopnac(czy moze powinienem zagladnac?)

-Jak trzymam caly czas na max gazie i zakrece kranik to przy koncowce paliwa wkreci sie pieknie na obroty po czym zgasnie.

Dodam ze tak sie stalo samo z siebie bo nic nie grzebalem przy motorze.

Gazior mam mikuniego bez pompki przyspieszajacej.

Pozdrawiam

 

Aha jeszcze jedno filtra powietrza czysty.

Pytanie teraz do tych co rozkrecali gaznik.

Co powinno isc zaczynajac od gory przy iglicy...

pokrywa,sprezyna,koleczko(gniazdo na sprezyne) iglica, i na iglice od dolu takie drugie koleczko tylko mniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jak trzymam caly czas na max gazie i zakrece kranik to przy koncowce paliwa wkreci sie pieknie na obroty po czym zgasnie

 

wyglada tak jak by zadużo paliwa dostawał,moze wtedy zalewa swiece i dlataego chodzi nierówno i kopci.

Regulacja gaznika moze załatwic problem,jesli sam nie dasz rady to daj do jakiegos warsztatu,tam zrobia to w 5 minut i masz problem i nerwy z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ze swoja Dr350.

Problem...

-Dr w miare normalnie odpala gdy jest zimna.Jak sie nagrzeje i przekrece manete do oporu to nie wkreca sie na maxymalne obroty i kopci z wydechu na czarno.Nie powiem wam przy ilu obrotach staje bo nie mam obrota.Dziala cos takiego jak odciecie zaplonu.

W czasie jazdy tez jest makabra.Jak silnik zlapie swoja temp pracy to znikaja wolne obroty.

 

Teraz co zrobilem do tej pory..

-Czyscilem gaznik 4 razy i dalej to samo.

Swiece wymienilem... bez zmian(stara byla cala czarna z sadzy)

-zaworow nie ruszalem bo generalnie nie klepia i kompresje ma duzo bo ciezko go kopnac(czy moze powinienem zagladnac?)

-Jak trzymam caly czas na max gazie i zakrece kranik to przy koncowce paliwa wkreci sie pieknie na obroty po czym zgasnie.

Dodam ze tak sie stalo samo z siebie bo nic nie grzebalem przy motorze.

Gazior mam mikuniego bez pompki przyspieszajacej.

Pozdrawiam

 

Aha jeszcze jedno filtra powietrza czysty.

Pytanie teraz do tych co rozkrecali gaznik.

Co powinno isc zaczynajac od gory przy iglicy...

pokrywa,sprezyna,koleczko(gniazdo na sprezyne) iglica, i na iglice od dolu takie drugie koleczko tylko mniejsze?

 

 

Siema mialem podobna sytuacje. U mnie byl w gazniku problem, mianowicie w gniezdzie tam gdzie jest sprezyna jest taka srubka kontrujaca i ona sie wykrecila i dlatego tak wlasnie kopcil, gasl itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ze swoja Dr350.

Problem...

-Dr w miare normalnie odpala gdy jest zimna.Jak sie nagrzeje i przekrece manete do oporu to nie wkreca sie na maxymalne obroty i kopci z wydechu na czarno.Nie powiem wam przy ilu obrotach staje bo nie mam obrota.Dziala cos takiego jak odciecie zaplonu.

W czasie jazdy tez jest makabra.Jak silnik zlapie swoja temp pracy to znikaja wolne obroty.

 

Teraz co zrobilem do tej pory..

-Czyscilem gaznik 4 razy i dalej to samo.

Swiece wymienilem... bez zmian(stara byla cala czarna z sadzy)

-zaworow nie ruszalem bo generalnie nie klepia i kompresje ma duzo bo ciezko go kopnac(czy moze powinienem zagladnac?)

-Jak trzymam caly czas na max gazie i zakrece kranik to przy koncowce paliwa wkreci sie pieknie na obroty po czym zgasnie.

Dodam ze tak sie stalo samo z siebie bo nic nie grzebalem przy motorze.

Gazior mam mikuniego bez pompki przyspieszajacej.

Pozdrawiam

 

Aha jeszcze jedno filtra powietrza czysty.

Pytanie teraz do tych co rozkrecali gaznik.

Co powinno isc zaczynajac od gory przy iglicy...

pokrywa,sprezyna,koleczko(gniazdo na sprezyne) iglica, i na iglice od dolu takie drugie koleczko tylko mniejsze?

Witam

A regulowałeś gaźnik?? Jak kopci na czarno to znaczy ze zbyt bogata mieszanka. Czyli sprawdź poziom paliwa w gaźniku, sprawdź też zaworek na pływakach(może nie trzyma). Zobacz czy iglica dobrze ustawiona no i wyreguluj śrubę składu mieszanki (2 obr). A to że ciężko zapala na ciepłym to może być wina zbyt małych luzów zaworowych lub membrany gaźnika. No i lepiej sprawdź luz zaworowy bo ich sie nie sprawdza na słuch czy dotyk :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mialem podobna sytuacje. U mnie byl w gazniku problem, mianowicie w gniezdzie tam gdzie jest sprezyna jest taka srubka kontrujaca i ona sie wykrecila i dlatego tak wlasnie kopcil, gasl itd.

Na gorze tam gdzie jest sprezyna od iglicy nie mam zadnej srubki.

 

Koledzy powiedzcie mi jak mam zlozyc iglice.Mianowicie chodzi mi dokladnie o takie dwa krazki jeden maly drugi duzy.

 

 

Zawor od iglicy w komorze plywakowej dobrze trzyma.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec ciag dalszy bojow z motorem.

 

-Zaworki wyregulowane.

-gaznik regulowany na wszystkie sposoby...

Nawet plywak tak odgiolem zeby byl maly poziom paliwa w komorze plywakowej i nic.

Jakies sugestie?

Rozwazalem nad przeskoczeniem lancucha rozrzadu...

Czy ktos mial do czynienia z przeskoczeniem w DRce ??

Wszelkie pomysly mile widziane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec ciag dalszy bojow z motorem.

 

-Zaworki wyregulowane.

-gaznik regulowany na wszystkie sposoby...

Nawet plywak tak odgiolem zeby byl maly poziom paliwa w komorze plywakowej i nic.

Jakies sugestie?

Rozwazalem nad przeskoczeniem lancucha rozrzadu...

Czy ktos mial do czynienia z przeskoczeniem w DRce ??

Wszelkie pomysly mile widziane.

Pozdrawiam

A membranę w gaźniku sprawdziłeś? czy jest cała i sprężysta :crossy: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie ci mi od jakiego motocykla pasowaly by kola. Bo chce ze swojej dr zrobic supermoto. Z tego co czytalem i widzialem to ponoc z GS 500 pasuja, ale czy to prawda !!???

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...