Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem sie dowiedzieć czy kupował ktoś z was simmeringi do wałka dekompresatora i wałka od sprzegła i kick startera, dotanie sie je pojedynczo w suzuki ?? Objedzilem wszystkie sklepy z simmeringami i nie maja takich bo te sa jakies nietypowe (10x17x6, 10x17x5, 20x27x6) Gdzie mozna cos takiego dostac??

 

Odpowiedziałeś sobie sam na pytanie "suzuki", czyli serwis i oczywiście żę dostaniesz pojedyńczo, bo jak masz kupić? Opakowanie zbiorcze 10 szt?? No nie. Dzwoń np, Poland Position i ci sciągną jak nie mają.

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz II. śruby od biegów

 

Złożyłem właśnie moto, odpaliłem na podnośniku jedynka jest, luz jest, dwójka też jest i dalej nic.

Czy jak moto jet na podnośniku bez obciążenia koła to są problemy z zapięciem biegów powyżej dwójki ?

Czy może źle ustawiłem te pie....ne ząbki od dźwigni zmiany i od automatu od biegów.

No i czy jeżeli tak, to jak zdejmę prawą pokrywę, to mam wymieniać uszczelkę, cy mogę zostawić tą ???

Dajcie odpowiedź bo chciałem polatać w sobotę

 

brunogrande

Edytowane przez brunogrande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na postoju a szczegolnie przy zgaszonym silniku nie wbijesz innych biegow , to normalne dla skrzyn motocyklowych ( klowe), jesli uszczelka zejdzie w calosci to nic nie dawaj , jak sie letko uszkodzi to mozna sylikonem wspomoc.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na postoju a szczegolnie przy zgaszonym silniku nie wbijesz innych biegow , to normalne dla skrzyn motocyklowych ( klowe), jesli uszczelka zejdzie w calosci to nic nie dawaj , jak sie letko uszkodzi to mozna sylikonem wspomoc.

 

chodzi o to, że moto był na podnośniku i koło się obracało (teoretycznie moto jechał).

Powracając do tematu, to rozebrałem pobawiłem się trochę z automatem od biegów i o 1:57 skonczyłem :rolleyes:

dziś odpaliłem i działa ok, a jutro :crossy: smigam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanko jak zakuc lancuszek rozrzadu zeby go nie zrypac i zeby sie nie zerwal... jakies przepisy??? Ile za to moga wziac w serwisie?

Kupiłem ostatnio łańcuch rozrządu, poszedłem do serwisu żeby mi zakuli profesjonalnie. Na miejscu dałem gościowi łańcuch i ten zaczął zakuwać. Miał oryginalną zakuwarke DID ale mówił, że ona jest jakaś zwalona, męczył się z tym moim łańcuchem niemiłosiernie, próbował go zakuć ze 3 razy. Efekt był taki, że na zakuwce prawie nie było śladu jego roboty i kazał mi go samemu zakuć młotkiem no ale 30zł sie należy. Tylko się niepotrzebnie wnerwiłem i czas na niego straciłem bo w domu wziąłem młotek (średniej wielkości ), łańcuch położyłem na kowadle i delikatnie rozklepałem czubki kołków. Troche się łańcuch w tym miejscu ścisnął to wziąłem cienki nożyk i leciutko rozepchnąłem płytki łańcucha na boki tak, że chodzi luźno. Może nie wygląda to estetycznie ale jestem pewny, że się nie zerwie no i zrobiłem to sam :icon_mrgreen: Jeżeli się zdecydujesz i będziesz sam zakuwał to uważaj, bo kołki w zakuwce są dosyć miękkie, pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!!to mój pierwszy post od wczoraj z zainteresowaniem czytam wasze forum i musze przyznać ,że znalazłem kilka interesujących informacji mam SE z 98 roku i zdążyłem ją już troszkę poznać również od strony technicznej mam nadzieje ,czasem coś podpowiecie ,a i ja mogę czasem pomóc pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku!!!!!!! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzućcie na tą okiem:

 

http://moto.allegro.pl/item298515774_suzuki_dr_350sk_92.html

 

Były takie modele jak SK? Niby bak jest plastikowy i wzmocninie błotnika jak w N ale o SK to ja w życiu nie slyszałem,

 

Pozdro

 

Symbol SK42 pochodzi z numeru ramy (o ile dobrze pamiętam). Takie oznaczenie producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko,gdzie jest dysza wolnych obrotow w gazniku??czy musze rozkrecic gaznik zeby sie do niej dostac czy jest dostep jak gaznik jest zamontowany w motorze??i ile obrotow nalezy wkrecic czy tam wykrecic bo tego tez nei wiem:P:) pozdrawaim i czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzućcie na tą okiem:

 

http://moto.allegro.pl/item298515774_suzuki_dr_350sk_92.html

 

Były takie modele jak SK? Niby bak jest plastikowy i wzmocninie błotnika jak w N ale o SK to ja w życiu nie slyszałem,

 

Pozdro

 

To nie jest bak z N. Wersja N ma mniejszy, a ten to jest chyba akcesoryjny acerbisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...