Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Co myślicie o tym sprzęcie?

 

http://moto.allegro.pl/item281572778_dr_35..._na_650_se.html

 

Ma ktoś jakieś informacje o nim?

 

Warto sie nim interesować?

 

Pzdr

Nie kupuj derki z tym systeme SHC jest to najcięższa wersja dr i ten caly system szybko siada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jeszcze odnosnie opon!!!!! jaki profil bedzie lepszy na przod 90/90 czy 80/100 bo nie wiem zabardzo

 

POZDR !!!!!!!

 

To jest to samo! Bo zobacz 90mm szerokości i wysokość to 90% szerokości czyli 81mm, w drugiej zaś 80mm szerokości i 80 mm wysokości (100%) No jedynie masz różnicę 1 cm na szerokości która według mnie nie jest wielka, więc bym sie nie zastanawiał i wziął jednak szerszą, bo nie wierze że poczujesz różnicę. Sam mam 90/90 i nie narzekam.

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stałem sie własnie nowym posiadaczem DR 350 s i mam takie pytanie czy u was tez sie rozgrzewa do czerwonosci kolanko wydechowe po okolo 5 min jazdy??? Czy to normalne? Moze jest zbyt uboga mieszanka albo zły luz zaworowy, co wy o tym sadzicie? A i czy silnik jak chdzi na wolnych obrotach to zawory maja cichutenko cykać czy to ma byc wogole nie słyszalne? NO i czy po wysprzegleniu na luz gdy sie np stanie na skrzyzowaniu to lubi zgasąć, macie jakis patent na to oproczy podnisinia obr biegu jalowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jaki jest symbol uszczelniaczy w przednich lagach?

 

Tutaj masz numery wszystkich części:

http://alpha-sports.com/suzuki_parts.htm

 

wybierasz DR 350 i szukasz pod nazwą "front damper" <- to znajdziesz tylko w modelu z 1992, 93 to to samo wiec nie ma problemu. Nr. czesci to jak sie nie myle 51153-14D00. Jak zadzwonisz do Suzuki to Ci podadza, ale wiem ze oni maja to samo co na tej stronie bo kiedys im dyktowalem z tej stronki i wszystko bylo tak jak na obrazku jak tlumaczylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz stary O-ring albo suwmiarke do reki i mierzysz srednice wciecia na uszczelniacz, poteja do sklepu z uszczelniaczami i tyle(u mnie mozna dostac od reki).

 

A ja mam takie pytanie: Nie wiecie ile oleju leje sie do jednej lagi do DR350 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz stary O-ring albo suwmiarke do reki i mierzysz srednice wciecia na uszczelniacz, poteja do sklepu z uszczelniaczami i tyle(u mnie mozna dostac od reki).

 

A ja mam takie pytanie: Nie wiecie ile oleju leje sie do jednej lagi do DR350 ??

 

Wg. serwisówki 586ml ale tez pisze zeby zmierzyc olej ktory zalany jest ju do lagi i poziom ten ma wynosic 145 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...