Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Aha... ktos poszukiwal przelotowego tluningowego tlumika do DR-ki. Wsumie moze mialbym cos. Kumpel worcil do oryginalnego po tym jak mu sasiedzi nie dawali zyc;) Mocowania sa zrobione pod DR-ke ale sam wydech byl zespawany z rura o ile dobrze pamietam. Jesli ktos jest zainteresowany, postaram sie wybadac sprawe, podesle fotki, zaproponuje dobra cene;)

pozdr

 

ja bedziesz miał fotki tlumika to daj znac, bo jestem zainteresowany.

 

znalazłem tlumik firmy Montii

http://www.allegro.pl/item205949082_tlumik...motorsport.html

Co o nim myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bedziesz miał fotki tlumika to daj znac, bo jestem zainteresowany.

 

znalazłem tlumik firmy Montii

http://www.allegro.pl/item205949082_tlumik...motorsport.html

Co o nim myslicie?

 

No tez nad nim mysle :crossy: Chyba najtansza,najladniejsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bedziesz miał fotki tlumika to daj znac, bo jestem zainteresowany.

 

znalazłem tlumik firmy Montii

http://www.allegro.pl/item205949082_tlumik...motorsport.html

Co o nim myslicie?

 

ok. postaram sie do konca tygodnia zrobic te fotki i odpowiedziec ci konkrety. A co do tlumikow Montii- sprawa byla przerabiana wczesniej. Sprobuj przeszperac sie przez wczesniejsze posty. Byla dluga dyskusja (z filmikami z serii swiatlo i dzwiek;) wlacznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze...wyglada toto... zaje..scie!!! :crossy: no nic...pozostaje mi teraz poszukac kol, bo strasznie sie napalilem;) Istnieje takze mozliwosc zrobienia samemu tych kolek, wiadmo ze nie beda sie tak prezentowac jak twoje aluski,ale kwestia gustu. Wtedy pozostaje nam tylko piaste naplesc na nowa, szersza obrecz. Sprowadzcie mnie na ziemie jesli sie myle. Nie wiem co latwiejsze, a co tansze.

 

Ciezko bedzie znalesc Ci piaste z DR - za cale kola zwykle wolaja ok 500zl za szt,dodaj sobie koszt obreczy,szprych i roboty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie tez ubywa oleju,choc przyznam ze jak schodzi z wysokich obrotow to troszke widac dyma ale taki wymieszany,niebieski z czarnym:P, ale jezdze na full syntetyku i nastepny jaki wleje to bedzie mineral 20W50 i powinno troche spasc spalanie, a jeszce mam pytanie do was: robilem walek i dzwigienki u Swiatka i zauwazylem ze jak jest silnik zimny to nie slychac zaworow, a jak sie nagrzeje to slychac cykanie, co moze byc przyczyna?? czy za maly luz zaworowy,czy moze cos innego?? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem walek i dzwigienki u Swiatka i zauwazylem ze jak jest silnik zimny to nie slychac zaworow, a jak sie nagrzeje to slychac cykanie, co moze byc przyczyna?? czy za maly luz zaworowy,czy moze cos innego??

Siema

Ja też niedawno robiłem wałek ,kupiłem nową dzwigienke , mam wyregulowane zawory i mi też stuka. Poprawiło się za to odpalanie moto na zimno i na ciepło. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Ja też niedawno robiłem wałek ,kupiłem nową dzwigienke , mam wyregulowane zawory i mi też stuka. Poprawiło się za to odpalanie moto na zimno i na ciepło. Pozdro

Sprawdzcie lancuszek rozrzadu - moja poprzednia tez cykala na goracym i myslalem ,ze walki do regeneracji i tak mowilem kupujacemu - pozniej z nim rozmawialem mowil,ze zmienil lancuszk i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzcie lancuszek rozrzadu - moja poprzednia tez cykala na goracym i myslalem ,ze walki do regeneracji i tak mowilem kupujacemu - pozniej z nim rozmawialem mowil,ze zmienil lancuszk i jest ok

Mam nowy lanuszek rozrzadu DiD`a wiec raczej to nie to,jak myslisz czy moze miec wplyw maly luz zaworowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem: naciskam na kierownice moto z zahamowanym przednim kołem i słysze stuki w przednim zawiasie. Dodam tylko że moja Dr'ka to wersja S, a zawieszenie nie posiada żadnych wycieków. Co może być uszkodzone, czy jest to coś poważnego?

Z góry dzięki za info

Pozdro

Edytowane przez .:Paweł:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożysko główki ramy już sprawdzałem rozbierałem, smarowałem i to nie jest to, jaka może być jeszcze przyczyna?

Nie znam sie bardzo na zawieszeniach w motocyklach ale znam sie dobrze na rowerowych zawieszeniach a tam jesli sie cos takiego pojawia to moze byc tak: albo wybite tuleje slizgowe na goleniach widelca i pojawia sie wtedy luz i sa stuki, albo klocki cham w zacisku maja luz i tez lubia stukac!! ale to pisze z doswiadczenia z rowerow,mysle ze moze byc pewne podobienstwo wiec zwroc na to tez uwage,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie bardzo na zawieszeniach w motocyklach ale znam sie dobrze na rowerowych zawieszeniach a tam jesli sie cos takiego pojawia to moze byc tak: albo wybite tuleje slizgowe na goleniach widelca i pojawia sie wtedy luz i sa stuki, albo klocki cham w zacisku maja luz i tez lubia stukac!! ale to pisze z doswiadczenia z rowerow,mysle ze moze byc pewne podobienstwo wiec zwroc na to tez uwage,pozdrawiam

Zacisk sprawdzałem jest ok , więc na 100% mam do wymiany te tulejki ślizgowe. Wymieniał ktoś z was takie tulejki , ile by to mniej więcej kosztowało? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kiere kupic do DRa?? Prosze o jakies uniwersalne rozmiary bo sie na tym nie znam :biggrin: POZDRO

Ja mam coś takiego: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M132295 wymiary są praktycznie takie same, starą kiere zmieniłem ponieważ nie pasowała do handbarów .Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...