Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Przerabial ktos z Was SHC na S lube N? Mam na mysli wyrzucenie calego systemu SHC wraz ze zmiana przedniego i tylnego zawiasu. Prosze o info na pw lub na gg (zawsze jestem niedostepny).

no wlasnie... przylaczam sie do pytania! ewentualnie jak to ustrojstwo probowac zregenerowac? Bo caly system padl i moto siedzi nisko gleby. Mysle ze przyczyna moze byc brak oleju w ukladzie, gdzie sie go dolewa? Przez te dwie sruby inbusowe nad amorem? Nie zalezy mi na regulacji, tylko na podniesieniu calosci wyzej. Moze mozna to jakos zaslepic, podkrecic itp...zeby na stale bylo wysoko?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam napiszcie mi coś o wersji Suzuki Dr 350 SH SK 42 B z 1994 czym się różni od Suzuki DR 350 S ?? Jakieś wady zalety itp ?? Dzięki czekam na szybką odpowiedż. :icon_razz:

 

Kolega pytał a nikt nieodpisał.Też się zastanawiam czym sie różni wersja dr 350 SH96r. od zwyklej wersji?pomoże mi ktoś rozwikłac ten problem?Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

znajomy kupił 350-ke i pod 2 dniach padł moduł

 

ma ktoś może na zbyciu? wychodzi z niego 11 kabli

 

a może pasuje od innego modelu?

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

znajomy kupił 350-ke i pod 2 dniach padł moduł

 

ma ktoś może na zbyciu? wychodzi z niego 11 kabli

 

a może pasuje od innego modelu?

a nie lepiej bedzie oddac do naprawy moduł bo uzywany modul napewno kosztuje. Kumpel mial zepsuty modul caly róg modulu sie nadkruszył i zaplacil za naprawe jedyne 200zł. Pzdro 350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej bedzie oddac do naprawy moduł bo uzywany modul napewno kosztuje. Kumpel mial zepsuty modul caly róg modulu sie nadkruszył i zaplacil za naprawe jedyne 200zł. Pzdro 350

 

Ceny uzywanych modulow oscyluja w granicach 300-350 zl tak wiec nie wiem czy jest sens naprawiac za taka kase. Na 90% modul powienienes dostac tutaj:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M162040

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z rozrusznikiem to wersja SE od roku 95. A o wersji SH nigdy nie słyszałem. Może masz UPS z przodu a nie masz pełnej regulacji jak SHC?? Daj foto tej wersji.

Pozdro

urban

 

 

Zdjecie postaram sie wstawic niedlugo.ale upsów ja nie mam z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś z szanownych posiadaczy DR łańcuszek rozrządu?

Jeśli ktoś mógłby opisać jak to zrobić na forum myślę że nie tylko mi by się taki opis przydał...

 

P.S Jak się zdejmuje starter? ;) Odkręciłem śróbkę blokującą, wysuwam nieco starter i się w pewnym momencie blokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś z szanownych posiadaczy DR łańcuszek rozrządu?

Jeśli ktoś mógłby opisać jak to zrobić na forum myślę że nie tylko mi by się taki opis przydał...

 

P.S Jak się zdejmuje starter? :icon_razz: Odkręciłem śróbkę blokującą, wysuwam nieco starter i się w pewnym momencie blokuje.

 

O jaki starter ci chodzi?? Elektryk czy kopka?? Bo jak kopka to trzeba uzyc niestety tylko sily (sam to ostatnio sciagalem). Zlap mocno i ciagnij pulsacyjnie a po trochu bedzie schodzic. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba szczescie do zdemolowanych DR350S... :biggrin: Znalazlem kolejną, w której słychac stuki w gornej czesci silnika i kopci na biało z wydechu.

Rok '92, nowe kapcie i napęd. Cena 3000 do zaplaty.

Moto dobrze odpala.

Pytanie do osób które znają temat z autopsji czy warto się w to pchać i inwestowac remont??? Mam przeznaczone max. 4000 na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...