Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Kłopoty z odpalaniem wyeliminowane,miałem filtr paliwa i dlatego nie ruszałem gaźnika,a widocznie jest jakaś niewielka nieszczelność w dolocie do gaźnika,lekkie garażowe czyszczenie gaźnika i moto pali elegancko...że też nie zrobiłem tego wcześniej...

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos wczesniej szukal boczkow do dr, przy okazji znalazlem:

 

http://allegro.pl/item957619544_dr_350_dr2...wki_boczne.html

 

 

ku*wa!! a ja 2 tyg temu za jeden z przesyłką zapłaciłem 100zł... Zebym wiedział wcześniej to odrazu bym kupił, ale teraz już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam,

ostatnio podczas jazdy przestały mi działać kierunki, jaka może być tego przyczyna ?

sprawdzałem styki, bezpiecznik niby wszystko w porządku, reszta elektryki mi chodzi (światła, klakson, licznik)

 

jest taka możlwość że przepalił mi się przerywacz od kierunków i wtedy żadne nie działają ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej padł Ci przerywacz kierunków.

 

Dziewczęta, w mojej DR zbliża się remont. Chciałem was zapytać ile może mnie wynieść szlif cylindra, docieranie zaworów, itd.

http://moto.allegro.pl/item972703991_tlok_..._j_0_50_ss.html czy taki tłok bedzie ok? bo na wosnera mnie nie stać:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włochatku,użytkowników dr coraz mniej... :D powiem Ci tak,szlifowanie (zapytaj w motor-tech),sam chętnie się dowiem,docieranie możesz zrobić sam jeśli gniazda i zawory będą ok,co do tłoka,spróbuj poszukać czegoś w podobnej cenie ale może innej firmy,na twoim miejscu pożyczył bym kasę i kupił jednak wossnera jeśli chcesz mieć drkę na dłużej,zdolny jesteś to zarobisz przez wakacje :P w ogóle ile ci spala tego oleju? bo może nie warto przed wakacjami sie w to pakować,mogą ci wyjść dodatkowe koszta i będziesz w dooopie,a juz całkiem inną drogą to najpierw rozbierz,pomierz i dopiero zobaczysz czy np w ogóle potrzebny jest szlif,albo czy coś innego nie jest do wymiany/naprawy(np prowadnice zaworowe)

 

ps.drki to niezłe sprzęty...ale przy xr wymiękają :]

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo. Dziwnie to zabrzmi, ale z 0,4-0,5L na 100km przy pałowaniu. Nie mam na razie nic kasy, dlatego rozbierał nie będę, bo będzie musiała stać nie wiadomo ile.

 

Dużo. Dziwnie to zabrzmi, ale z 0,4-0,5L na 100km przy pałowaniu. Nie mam na razie nic kasy, dlatego rozbierał nie będę, bo będzie musiała stać nie wiadomo ile. XR napewno leprza, ale nie mam funduszy na zmiane motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...