Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie chodzi o to ze to mam zregenerowany walek i dzwigienki i ma to przejechane ok 300-400 km i caly czas sie tak dzieje,myslalem ze to kwestia ulozenia sie tego wszystkiegfo tam,i ze wyreguluje i bedzie ok, a tu ciagle dzieje sie to samo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chodzi o to ze to mam zregenerowany walek i dzwigienki i ma to przejechane ok 300-400 km i caly czas sie tak dzieje,myslalem ze to kwestia ulozenia sie tego wszystkiegfo tam,i ze wyreguluje i bedzie ok, a tu ciagle dzieje sie to samo:(

 

Ja na Twoim miejscu to bym zwalil góre i sprawdzil walek, moze z powrotem zjada walek, a jezeli tak sie dzieje to reklamacja. Musisz szukac bo ciagle nie mozesz regulowac bo po pol roku czy ilu tam cos sie sypnie a ewentualnej reklamacji moze juz nie uwzglednic nikt. Wiec poki czas sprawdz walek, jezeli wszystko OK to moze sruby regulacyjne sie uklepuja, musisz sprawdzac i obserwowac...

 

Powodzenia i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jaka masz pewnosc ze to zawory stukaja? wiesz ile rzeczy moze tam stukac?:icon_razz: :P :)Stary, to ze regenerowales walki nie znaczy, ze juz z znimi wsdzystko jest Okey...naprawde!

Ale mysle, ze wina nie lezy w nich...

tak jak pisal moj poprzednik powinienes zobaczyc co tam jest (po sciagnieciu gory silnika) jesli nie ma ,,krzywek'' na walki i dzwigienkach to napewno nie jest to...

a a wjakim stanie masz lancuszek rozrzadu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musza zawory stukac bo jesli je wyreguluje i jest cisza to co moze stukac innego...??lancuszek mam nowy DID`a wiec to raczej nie on..no generalnie jest to zastanawiajace bo sam juz nie wiem jaka moze byc przyczyna,jeszcze raz sprawdze jak wyglada przykrecenie srob kontrujacych i jesli beda ok to wtedy rozbiore gore:/

 

Musza zawory stukac bo jesli je wyreguluje i jest cisza to co moze stukac innego...??lancuszek mam nowy DID`a wiec to raczej nie on..no generalnie jest to zastanawiajace bo sam juz nie wiem jaka moze byc przyczyna,jeszcze raz sprawdze jak wyglada przykrecenie srob kontrujacych i jesli beda ok to wtedy rozbiore gore:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do konca nie jestes pewny czy to zaworki to zrob test. Wyreguluj je, zrob jak zawsze czyli pojezdzij troche i wstaw do garazu bez regulacji (tak zeby stukal). Po ostygnieciu motorka (najlepiej zostaw na noc) odpal i zobacz czy caly czas jest to stukanie. Jesli tak - znaczy ze najprawdopodobniej zawory. Jesli ustalo i znow sie pojawilo po chwili jazdy - szukaj przyczyn gdzies indziej. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje waszych propozycji; bo chce kupic naprawde dobry tlumik ktory bedzie najlepszy cena do 600 zl i jak to jest jak zaloze ten tlumik to musze cos regulowac w gazniku jak to jest piszcie !!!!!!! :P

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kordek jest jeszcze mozliwosc ze sruba od regulacji luzu zaworowego ma zjechany gwint i Ty swoje podregulujesz, przejedziesz sie a nakretki sie odkrecaja... Dalem przed weekendem majowym DR do wymiany oleju, filtra i przy okazji regulacji zaworow bo 2000 nabite a zaczely mi coraz glosniej klikac zawory. Jak sie pozniej okazalo byly wyjechane gwinty o ktorych wspomnialem wyzej... Takze zamowione w Suzuki i czekam... Musisz sprawdzic w jakim stanie jest ta czesc bo niezbyt bylo by przeyjemne gdyby taka nakretka wyleciala i rozbebeszyla Ci rozrzad... To jest groszowa sprawa ale trzeba dlugo czekac niestety.

 

Arma87 - Jakies poltora miesiaca temu kupiłem wydech ROMBO do DRki. Pytalem sie przed instalacja mechanika czy bedzie trzeba robic regulacje - wiec jesli bedziesz miec jakas mala dziure w obrotach lub nie bedzie sie zbierac tak jak powinna to trzeba niestety dac do regulacji. Po zalozeniu nie napotkalem sie z zadnymi problemami. Moto wkreca sie pieknie - glos jest zaje*isty :P No i czuc ze lepiej idzie z dolu jak i w srednim zakresie. Dlatego tez nie ingerowalem w gaznik. W sumie wydechy dedykowane do konkretnego modelu 4t sa wyliczone i raczej nie trzeba regulowac do tego gaznikow. Jesli masz 1000 zł. to polecalbym Ci wydech Higashi - Olek Motocykle bardzo zachwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze jestem za granica i cena nie gra w sumie roli bo kupie najlepszy tlumik jaki sie da. Jak mowisz da sie zamowic do konkretnego modelu to super przynajmniej nie bede musial ingerowac w gazniku :icon_eek:

 

P.S JACA jak masz to daj jakis filmik z udzialem twojej dr zobacze jak chodzi !!!!

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba iglice podniesc o 1 pozycje do gory a ze u mnie bylo juz na maxa to nie ruszane bylo.

Wszystko biore stad http://www.dr350.jak.pl/ Garaz>>regulacja gaznika

 

Regulacja biegu jałowego

 

* Wkręć �rubę składu mieszanki dla biegu jałowego do końca, a następnie wykręć z ilo�ciš obrotów zgodna dla swojej wersji (patrz dane techniczne - ga�nik).

* Sprawdz luz linek manetki gazu, czy nie cišgnš przepustnicy. Je�li cišgnš zluzuj.

* Uruchom silnik i pozwól mu sie nagrzać przez 2 minuty.

* Przekręć �rubę wolnych obrotów tak aby uzyskać 1400-1600 obr/min.

 

Tu mam jeszcze jedna probke dzwieku http://s000.wyslijto.pl/index.php?file_id=...=&down=&gk=bank

Edytowane przez str_18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Ostatnio zaczęło mi sie ślizgac sprzęgło i próbowałem regulowac linke ale nie da rady jest tak samo więć domyślam się ze bede musiał zainwestowac w tarcze sprzęgłowe. Czy może się ktoś orientuje ile taka przyjemność kosztuje i ile tych tarcz w ogóle jest ??? Czy prócz tarcz będe musiał cos kupić ze by wymienic stare ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...