Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio widze ze zrobiles ogromne postepy! Pogratulowac :biggrin: a moto juz widzialem na zywo i dobrze sie prezentuje chociaz ja w DR'ce nic bym nie zmienial oprocz przedniej lampy bo jest szczerze mowiac paskudna :eek: Szkoda ze musialem sprzedac DR'ke no ale dzieki tej decyzji zakupilem TT-R 600 z ktorej jestem cholernie zadowolony mimo jej dosc sporej wagi.

 

Tak na marginesie. Wiem ze duzo bylo tematow w stylu co po DR'ce 350 i moim zdaniem Yamaha TT-R 600 jest idealnym rozwiazaniem. Praktycznie niezniszczalny silnik mocy w sam raz, zawieszenie pierwsza klasa no i uniwersalnosc - czyli to czym sie wiekszosc z nas kieruje kupujac motocykl ;) Jedyna wada moze byc (dla niektorych) dosc spora masa - 140 kg z plynami oraz dosc wysokie ceny chociaz teraz roczniki 98 chodza po naprawde atrakcyjnych cenach. Koncze juz te przechwalki bo mnie jeszcze zlinczujecie :biggrin: ;)

 

Dalej uwazam ze DR'ka jest idealnym sprzetem dla amatorow offroadu i osob dla ktorych uniwersalnosc jest podstawa przy kupnie enduro dlatego kiedys napewno ponownie u mnie w garazu stanie DR 350 bo jezdzilo mi sie nia rewelacyjnie :)

 

SPRZEDAM SERWISÓWKE CLYMER'a DO SUZUKI DR 350 Z LAT 1990-1994 W JEZYKU ANGIELSKIM.PONAD 370 STRON !! Jak cos odzywajcie sie na PV. Pozdrawiam!!

Edytowane przez JACA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item144318409_suzuki_dr_350.html < to jest ta najbardziej wypasiona wersja dr ?

tak

Jesli chodzi ci czy jest to najlzejsza i najbardziej 'terenowa' z homologacja to tak - DR350S (ma kopke a rozrusznika brak). Jest jeszcze wersja N ale ja trudno spotkac :/ POZDRO

???? no to wlasnie spotkales!!

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi ci czy jest to najlzejsza i najbardziej 'terenowa' z homologacja to tak - DR350S (ma kopke a rozrusznika brak). Jest jeszcze wersja N ale ja trudno spotkac :/ POZDRO

 

 

 

no mi chodzi o tą wersję bez elektryki, żadnego aku

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item144318409_suzuki_dr_350.html < to jest ta najbardziej wypasiona wersja dr ?

 

Jeżeli to ta wyczynowa wersja dr'y(takie samo światło ma) i za taką kase :icon_eek: A na dodatek zarejestrowana :icon_eek: , cos w niej musi byc nie tak, jak taka cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ta wyczynowa wersja dr'y(takie samo światło ma) i za taką kase A na dodatek zarejestrowana , cos w niej musi byc nie tak, jak taka cena

no tak mi sie wydaje ze to ta wersja hard, brak podnuzkow pasazera, plastikowy bak, inny gaznik, inna lampa, brak przelacznikow na kierownicy i bardzo prosty licznik

Cena troche niska. Ja pare tygodni temu kupiłem DR 350S z 93r za 6tys do rejestracji. Moto technicznie w super stanie, po przeglądzie i regulacjach.

no nie ma co sie dziwic, motorki juz swoje najlepsze lata mja za soba i dziwnym by bylo zeby ceny rosly w gore, to jeszcze nie zabytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Mam pytanko jak moge polerowac dekle silnika..czy ktos to z was kiedys robil...wiem ze sa specjalne do tego pasty a nawet slyszalem ze istnieje metoda na zasadzie jakiegos roztworu chemicznego!! Prosze o odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nikt na forum nie chce mi napisac czy jest ktos w wawie ktory zajmuje sie prostowaniem bakow metalowych. Musze wyprostowac bak w mojej Dr 350 takze prosze was moze ktos zna kogos kto mi wyprostuje, bo wlasciciele dr trzymaja sie razem pozdro i :buttrock: pomozcie znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dowiedzialem sie jakie sa ceny prostowania baku oczywiscie caly proces az do lakierowania kosztuje od 350 do 450zl w takich granicach takze jak ktos bedzie mial pomysl zeby wyprostowac to odradzam taniej wyjdzie kupic uzywany bak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...