Skocz do zawartości

jazda po lesie w nocy


bohen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam jazde w nocy, w deszczu :twisted: Wszystko spoko, tylko miałem za nisko światła ustawione(skorygowałem to zaraz po powrocie do domq)A najlepszy był moment jak stwierdziłem, że musze wrócić szybko do domu, bo się robi coraz gorzej i przesadziłem z prędkością i zjechałem troche z trasy w taką dolinkę z bardzo nierównym podłożem :?

Polecam taką jazdę, ale z dobrymi światłami, z kimś na drugim moto i najważniejsze - nie śpieszcie się nigdzie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jechałeś kiedyś w burzę gdzie droga polna zamieniła się w rzekę i co chwila pioruny waliły ??? 8km ( 22km miałem do chaty) non stop w wodzie prawie po osie, ponad 100km na liczniku, cały czas 4 bieg i opór gaz i mimo że ćwiara miejscami nie miała siły i troszkę muliła....5dni buty suszyłem.

Fajnie jest też jak się qupla holuje po ciemku, miałem kiedyś taką akcję że musiałem jechać do domu po linke dla niego ok godz. ok 20:30 (12 km) i z powrotem (12 km) , i wrócić z kolegą na jego chatę (15km) ok godz 22, to jest dopiero przeżycie, qmpel na lince i między drzewami trzeba jechać a tylko ja miałem oświetlenie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardcore ;)

Ja jestem bardzo ciekaw jak z moimi światłami będzie się latało po ciemaku :D

Ja mysle, ze jak po autostradzie :D) Z takimi reflektorami - niczym jakies wojskowe :D

 

Pzdr :)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no. Ja tez pare razy wracalem do domu simkiem w nocy po polnej drodze. Fakt w tym ze jak zawsze lecialem 60 na tej drodze to zwalnialem do 50 i 3 bieg i cypa, no ale znalem droge na pamiec, gdzie i jaki kamien lezy i gdzie jest dziura. No ale sie nie balem :( Ale po lesie nie mialem okazji pojezdzic. Jak DT kupie to zaraz wpadne w nocy do lasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczeze ze z jazda w nocy po lesie mam nie miłe wspomnienia,

Mam KTM-a SX wiec nie mam swiateł. Pewnego popłudnia wybrałem sie na przejazdzke ze znajomymi do lasu(preferuje tor). Miło sie jezdziło do puki sie nie sciemniło :) wracałem jadac za nimi (oni mieli motorki enduro), trasa ktora pierwszy raz na oczy widziałem. Dlatego nie polecam wyberac sie pod wieczor bez swiateł do lasu :| to nic przyjemego jadac z mysla ze zaraz mozesz przeleciec przez kierownice przez jakis pień.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnei mi sie przypomnialo jak z kumplem wbijalismy sie o 21 na stare wojskowe lotnisko, przejechalismy 2 rowy, przedostalismy sie przez plot kolczasty bo byla akurat dziura, i pocinalismy 3km/h lasem obok lejow po bombach i po jakis klodach, manewrowanie masakra wszedzie drzewa, trawa po kolana no i nagle kumpel najezdza na jakas galaz, tylne kolo jak po szynie poleciala i gleba na bok, lezy z maszyna, ja szybko gasze maszyne swiatla prawie ze gasna bo akumulator slaby, kumpla nie widac, wstaje podnosimy maszyne, cala, probuje odpalic i nic, na zapych nie da rady bo takie korzenie i klody ze jechac nie dalo rady prawie, kopal z 10 minut, taka ciemnica bo mi swiatla padly po chwili, przestal kopac, i rzuca text ze tutaj moze ktos byc, stres nagle nieziemski, kopie dalej po 5 minutach nagle odpalila i dzida z tamtad taka ze :roll: :roll:

ale i tak pozniej katowalismy nie raz w ciemnicy takiej, moje swiatla w kosmos swiecily, bo byly niewyregulowane, pozniej kupilem sobie pseudo owiewke UFO, ale swiatelka slabe wiec widze tylko przede mna 2-3metrow, ale i tak warto jezdzic, tylko z glowa oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...