Skocz do zawartości

Żegnaj enduro...witaj asfalcie ;(


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To widze ze Cie jeszcze nie zlapala zajawka na enduro . Stary kup sobie jakis stary skuter 50cc 4takt za 1200zł i nawet bez A1 mozesz ganiac a na EXC utargujesz te 1200zł

 

Swieta prawda!

 

a tak jesli mozna zapuytac to gdzies ty sie przeprowadzil ze ci zaden autobus nie pasi??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak jesli mozna zapuytac to gdzies ty sie przeprowadzil ze ci zaden autobus nie pasi??

Znam takie miejsce :evil:

 

To widze ze Cie jeszcze nie zlapala zajawka na enduro . Stary kup sobie jakis stary skuter 50cc 4takt za 1200zł i nawet bez A1 mozesz ganiac a na EXC utargujesz te 1200zł

Prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary co za problem jeździć na oponach enduro?? Nie hardcore-owe kostki tylko lajtowa oponka enduro, ale i w las wjedziesz i po szosie dystansy nie będą stanowić problemu!

 

Kupić wymarzonego KTM EXC 125 i przerobić na supermoto a kostke mieć w domu na zmiane.

 

Chciałes powiedzieć mieć przynajmniej komplet kol na kolach z oponami kostkami. Bo może cie tym zadziwię ale supermoto ma koła 17cali p/t :evil:

Wiec raczej bedzie trudno. Po 2 nawet gdyby pasowało to wymiana opony w exc to nie wymiana opony w komarku....

A jak koledzy wspominają kup jakiś maly skuterek żeby dojeżdżać do szkoły a po szkole exc i latasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba u ruskich na stadionie...

MI powiedzieli ze jak ze starych kół dam tarcze i piasty to wszystko razem 1600 zl

 

Mam tu na mysli nowe koła' date=' ale nikt ci takich nie kaze kupowac[/quote']

do SM tak samo nadają sie zwykłe koła od ścigacza, nie ma znaczenia czy nowe czy używane bo koła sie raczej nie zużywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile km masz do szkoły?

 

Mozesz poszukac czegos 4T, najlepiej 250 zarejestrowane na 125

:-D :-D ja jeszcze o takim nie słyszałem :)

 

mi by sie nie chciało przekładac kół za każdym razem , gdy najdzie mnie ochota na jazde w teren ( tzn. codziennie :mrgreen: ). kupuj enduraka i zakładaj opony enduro a nie typowe kostki. domyslam sie że nie masz zbyt dużego doswiadczenia w terenie więc spokojnie wystarczą. albo tak jak ja czyli na przód kostke a na tył enduro. jak na asfalcie nie bedziesz stawał na przednim kole to wytrzyma dosyc długo :(

 

do SM tak samo nadają sie zwykłe koła od ścigacza, nie ma znaczenia czy nowe czy używane bo koła sie raczej nie zużywają.

miałem okazje kiedys kupic RX-a z dodatkowym kompletem kół od cbr 600 f2. koles opowiadał, że sporo czasu zajeło mu przerobienie i dorobienie kilku częsci ale wygladało to całkiem fajnie. w sumie to chyba najlepsze by były felgi od gs 500 bo są w miare wąskie więc nie zwiększą sie opory

szkoda że nie miałem wtedy kasy :roll:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami jezdze do sql na mojej DT ale wole jeździć ałtobusem. To co wydam na bęzyne do szkoły to wole w terenie przejeździć. Kumpel smiga prawie cały czas do szkoły na motorze ale ja sie troche boje o mojego sprzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady (pomyśle nad dalszymi planami). Do szkoły mam ok... 30 km z czego ok 17km musze jechać autostradą. Są jeszcze takie miejsca gdzie autobusy i kablówki to niedostępna technologia :lol:

 

[ Dopisane: 08-09-2005, 15:11 ]

Ale spoko w pobliskiej wsi są 2 autobusy. Jeden jeździ co 4 godziny :mrgreen: wiec zostaje 2. Wyjście jest takie. Codziennie mam lekcje na 7.30... do autobusu mam jakieś 40 min pieszo. autobus do Pobliskiego miasteczka jedzie ok 20 min. Z tego miasteczka jedzie autobus na rondo w Poznaniu (nie wiem jak długo ale napewno długo). Z ronda przesiadam sie do tramwaju któru wieźnie mnie na stadion Lecha 20min. Z tamtąd do szkoły mam jakieś 10 min pieszo. Z tego wynika że powinienem wtawać ok godz 4.15 (trzeba sie rano wykąpać i ubrać). I akurat na styk bym zdążył...Może lepiej w ogóle sie nie kłaść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...