Skocz do zawartości

Wtorkowe treningi - Tor Poznań...


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znam dokładnie sposobu naprawy nawierzchni na torze ale jeśli ma to być wymiana to chyba najpierw trzeba zedrzeć starą warstwe a to (chyba) można robić w takich temp jak teraz a jak się ociepli to kłaść nową (tak na chłopski rozum) :-x :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotka głosi, że AW nie może się dogadać z miastem. Miasto nie chce oddać AW toru na zawsze, AW nie chce pakować kasy w coś, co nie jest ich. A jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze... Podobno położenie nawierzchni na takim obiekcie jak Tor Poznań powinno zamknąć się w przeciagu jednego miesiąca - to tak a propos czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje zdanie jest takie - przed tym sezonem nie zrobią już żadnego remontu nawierzchni. Nawet jak bedą mieli kasę - za mało czasu do pierwszych imprez, a niedotrzymanie terminów słono by ich raczej kosztowało. Lepiej niech sie za to wezmą koniec wrzesnia - poczatek października i ewentualnie dokończą w marcu przyszłego roku. Bo jak maja to rozgrzebać w srodku sezonu na 3 miesiące (bo nie wierzę, że będzie to krótszy okres), to do dupy z takim remontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Parę plotek zaczerpniętych z wyścigowego forum w sprawie toru:

 

"1. remont toru bedzie wykonany przed rozpoczeciem sezonu.

2. wszystkie projekty i kosztorysy zostały wykonane.

3. 10 marca jest zebranie decydentow oraz wykonawcy i bedzie ustalony harmonogram prac.

4. Wykonawca miał rozpoczac prace na poczatku marca, lecz z powodu zmarznietego gruntu nie moze wejsc na teren prac."

 

Wykonawcą ma być jakaś niemiecka firma, podobno tydzień po położeniu nawierzchni będzie już można oddać tor do użytku. Ma być położona nowa warstwa asfaltu na wyrównaną zdarciem poprzednią warstwę, no i oczywiście usunięte krawężniki. Kartingowego nie ruszają.

 

Ciekawym pomysłem jest wporwadzenie dwóch dni treningowych: jedn dzień dla amatorów, drugi dla zawodników (poniedziałek-wtorek). Jest to jednak podobno tylko w fazie planów na razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ciekawym pomysłem jest wporwadzenie dwóch dni treningowych: jednego dzień dla amatorów' date=' drugi dla zawodników (poniedziałek-wtorek). Jest to jednak podobno tylko w fazie planów na razie...[/quote']

 

To byłoby idealnie rozwiązanie, bo teraz musimy nawzajem sobie ustępować i zawsze jakaś grupa musi zjeżdżać tracąc czas.. Z drugiej strony mam obawy, czy uda się zawodnikom zebrać taka grupę, aby opłacic cały trening, wirażowych, karetki itd... Ale dobrze by było, że sobie jeździli kiedy indziej :P

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Dziś się doczytałem, że zawodnicy startujący w Pucharze R1 będą we wtorki zajmowali Tor Poznań na 1 godzinę - sami z trenerami, bez udziału innych motocyklistów. Ja mam nadzieje, że oni tej godziny nie zamierzają robić w trakcie naszych trzech godzin???

pzdr

 

[ Dopisane: 17-03-2006, 20:31 ]

 

Zaczyna się przekładanie!!! :D

Polska, piękny kraJ, to jesteśmy do tyłu kilka tygodni jeżdżenia po torze. Możemy się napić i poczyścić sprzęty albo pogadać o ratowaniu jaków w Tybecie! Kuźwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się przekładanie!!!

Dominik - ja też jestem zły, że nie będzie można pojeździć od początku sezonu ! ale na dobrą sprawę - kiedy mieli to zrobić ? zima cały czas trzyma i tylko genialni drogowcy rzucają placki na mokrą i zmarzniętą nawierzchnię - rezultat wiadomy (po 2 dniach placek pęka i wyłazi na zewnątrz !)

 

A skoro odwołali I rundę to chyba można być penym, że na serio będzie poprawiana nawierzchnia - z czego baardzo się cieszę !

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się doczytałem, że zawodnicy startujący w Pucharze R1 będą we wtorki zajmowali Tor Poznań na 1 godzinę

 

juz o tym było:

 

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...der=asc&start=0

 

jesli to bedzie pierwsza godzina treningu to jakos mozna przebolec bo i tak malo kot wyrobi sie na 15.00 ale jesli ostatnia to tragedia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne ze bedzie remont ;) kto czeka ten..... bedzie jezdzil na pieknym torze :banghead:

a co do treningow R1 to glupotą by bylo zeby wpierdzielali sie w srodku godzin w ktorych jezdza inne osoby ?? moze wrzuca ich w dni kiedy beda trenowac zawodowcy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witka

 

byłem dziś zobaczyć co się dzieje na torze razem z Fat'em (robił zdjęcia i pewnie je tutaj wstawi). Prace faktycznie trwają, usunieta jest cześć kraweżników, i sfrezowane na kilka centymetrów w głąb pęknięcia i dziury. Całość nawierzchni nie bedzie frezowana, tylko na nia połozony będzie nowy dywanik asfaltowy (wg ludzi którzy tam pracowali dzisiaj) W kilku miejscach tor ma być jakoby poszerzony ?? o ca 1,5m. Nowa nawierzchnia nie ma być tak szorstka jak stara - bedzie mniej albo wcale "dosypki granitowej" cokolwiek to znaczy. Oprócz tego widać też przebudowę kibli. Najciekawszym zjawiskiem był jednakze cieć na bramie, który stwierdził, że on nie lubi motocyklistów i nie chce nas tam widzieć ani dziś ani później - i taki kolo pracuje na torze wyscigowym. Na szczęście dziury w płocie pozostały, więc obejrzelismy to co chcielismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...