Skocz do zawartości

Wielki Poznański Motobazar


Kaze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozański Motobazar - rozczarowanie

mało sprzetów, kupa ludzi z ulicy którzy przyszli poogladać

do tego zimno. padało, ciuchy bardzo odpustowe :mrgreen:

maszyny albo bez papierów albo bez rejestracji albo po prostu słabe i zużyte he he...

duzo plastików, sporo "Shadołów" i DragStarów

wymiatały te rowery pełne rdzy bez łańcuchów i pedałów he he

oraz "krosiki" dla najmłodszych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie bylo spoko- duzo stoisk z ubraniami i szczegolnie te w kartonach za smieszne ceny !! Kupilem tam spodnie hein gericke z carbonowym ochraniaczem na kolana, tekstylne za 80 zyli. Dodatkowo rekawiczki z protektorami za 70 zyli. To mi sie wlasnie podoba- jakies przetarcie niemiec to wyrzuci na smietnik. Polak przyjedzie kupi i sprzeda na bazarze, a ja przynajmniej mam super ubranie za mala kase.

 

Minusy - troche malo stoisk (czesci.itp, bo ubran bylo ok), drogi wstep (mogli by znizyc chociaz do 5), srednia pogoda. Poza tym bylo spoko ;)

 

Pozdrowienia dla Mikaelsa z forum ktorego spotkalem i reszty pilskiej ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem' date=' kupiłem sobie komplet ręczników [/quote']

bylem po tylna oponke i nic ciekawego nie znalazlem. W efekcie 5 minut jazdy od motobazaru dupneli mi dowod, sam pan duze K. (niech go ch*j strzeli!). A mialem jechac do Lodzi na slub kumpla, madafaka... ;)

 

Jutro jade zobaczycz jeszcze raz, bo ma byc juz Jarek z oponami (duza ciezarowka, zmienia zawsze na miejscu) - moze sie cos uda wyhaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj co były to mała przesada z cenami a tak w ogóle nic ciekawego nie było wśród opon a polowałem na jakąś 180. :?

no dokladnie, tez szukalem 180. Gumis nic ladnego nie mial, bo dopiero jedzie we wtorek po towar. Tzn. mial jednego Road'a, ale powiedzial ze to nie jest opona dla stalych klientow ;-) A u innych to albo kolkowane za 200zl, albo z bieznikiem starczacym na dwa miesiace jazdy, albo ze spilowanymi znacznikami zuzycia (no to juz jest szczyt!). Mam nadzieje, ze Jarek dzisiaj faktycznie bedzie i cos sie uda wybrac.

 

PGR: no, zabrali w sensie, policja. W sumie calkiem slusznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samego rana w niedziele było już sporo osób. W miarę ilościowo sprzętów no i częsci. Miałem trochę za mało siana by kupić już coś na przyszłość ;) Pozrdowienia dla LUZIPOWER. Ojciec ciebie rozpoznał i sam miałem tą przyjemność zobatrzyc na jakim sprzęcie jeździsz. It's good. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...