Skocz do zawartości

Podsumowanie wakacji!!!!!


sorkel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niema kocenia jeszcze za miesiac sie zacznie jak sie przyzwyczaicie do szkoly

A od kiedy sie koci miesiac po rozpoczeciu?? :mrgreen:

A wlasnie jest uwas tepienie kotow?

Przejdzie czasem jakis fredzel i powie KICICICI a tak to luz

żadnych dziewczyn w klasie nie ma :) tylko 30 facetów.

Pod wzgledem fajnych dziewczyn jestem pozytywnie zaskoczony nowym liceum i z tego powodu to ze musze chodzic do szkoly jakos mnie nie denerwuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodze do 11 lo w Poznaniu i... średnio się czuje...pierwszy dzień i na lekcji organizacyjnej w sąsiedniej klasie chemiczka wzięła 5 osób do odpowiedzi...buty na lekcji organizacyjnej... :) ;) :D ...żegnaj enduro witaj wkuwanie chemii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wakacjach to powiem tyle tylko ze mi żal ze juz sie skończyły, przed wakacjami sprzedałem simka i kupiłem Hondzie MBX, długo ją czyściłem doczyszczałem i odpicowywałem zeby była taka jak chce, zrobiłem na niej ze 400km jeżdżąc na trasach najdalej 20 km w jedną strone :) najeździlem sie troche rowerkiem bo ze setke lekko i byłem motorem na rozpoczeciu roku szkolnego i teraz póki ciepło jeżdze nim dalej :mrgreen: ogólnie szafa stoi gitara gra, czekam na zakończenie sezonu motocyklowego w Poznaniu!!! Pozdro dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wakacje do dupy!! Nic nie sprzedalem i nic nie kupilem :) ;) . Kumple kupili moto i jezdzili a ja nic. Siedzialem tylko w domku. Rok temu to sie ladnie najezdzilem moim simkem enduro. Ale coz. Sim zrobil sie za slaby, pora przezucic sie na cos mocniejszego. Moze jakas japonska seta...?? I teraz ostatnia klasa... i chyba do ogolniaka pojde. Bo do samochodowki bym mial 20 km :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że jest tu duzo mechaników ja teraz jestem w tech sanochodowym ale juz w 2 klasie mnie nikt nie wykocił ale ja tylko dziewczyny maluje fajnie proszą chłopaki prosze nie . Umie w klasie jestes 31 chłopa ale jestem zadowolony z wyboru szkoły. U nas w szkole jest fajnie bo moge odać samochód na praktyki i chłopaki go pomalują wyremotują za mała kase a zajebyście robimy to na praktykach.A drugim plusem w mojej szkole to ,że moge robic za friko prawko na samochód i chyba na ciągniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wakacje troche nudnawe, kupiłem drugie moto (mz 150 ts), ale szybko sprzedalem, na mojej 251 przejechalem ponad 2000km, pare dni bylem z kumplami nad jeziorkiem, nakrecilismy 2 super fajne filmy :P, zadnej powazniejszej gleby nie zaliczylem, panienki tez nie :P

 

:mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...