Skocz do zawartości

airbrush na motocyklu


Staszek_s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, nie miałem pojęcia gdzie umieścić ten wątek, wiec czemu nie tutaj...

Mam pytanie -jakie są wasze doswiadczenia z tzw. artystycznym pomalowaniem motocykla. Nie chodzi mi o odczucia estetyczne -to indywidualna kwestia, raczej o to czy takie malowanie jest trwałe i przy normalnym uzytkowniu motocykla się sprawdza. Chętnmie bym jakiś dyskretny "rzucik" zaryzykował ale nie hcciałbym aby po pół roku trzeba było operację powtarzać.

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak to czy ktoś z forum może kogoś polecić z ogłaszających się w różnych giełdach czy gazetach?

 

z polecaniem jest różnie, bo można mieć zawsze do kogoś pretensje :?

 

najlepiej jest zobaczyć kogoś robotę na żywo :!: albo przynajmniej na dobrej jakości zdjęciach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, mam już parę latek i wiem że to iż ktoś poleca nie oznacza automatycznie że wszystko musi sie udać, ale wiesz, chodzi o kogoś np. terminowego ,aby nie okazało się, iż malowanie potrwa trzy miesiące na przykład...

po prostu, jeżeli ktoś ma doświadczenia to proszę o informację, jeżeli nie na forum to na private..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku, jak przymierzałem sie do pomalowania ducati monstera, Piotr Parczewski (aerograf.com.pl) z Elbląga wspominał coś o 2 do 2,5 tys. pln za cały motor - czyli bak, błotniki i ewentualnie boczki... kolega malował kaski u - chyba Violetty z Elbląga lub Pasłeka- ogłaszała się w GM za 150 do 200 pln od sztuki...

Wiem że Piotr ma uznaną opinię jako artysta ale nie słynie z terminowości - chociaż to tylko plotki dlatego czekam na konkretną informację..

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mojemotocykle.za.pl/pielgrzymka...os/photo55.html

 

Podjade do szwagra i zrobie ci kilka dobrych fotek. Wykonanie jest mega.Lepiej zrobionej grafiki jeszcze nie widziałem. Zapytam tez kto to robił.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary moge podać ci numer do kolesia który maluje i dzierga po prostu artysta. teraz maluje jakiś duży samochód ciężarowy. jego fotki są na ktk (kadett tuning klub). znam go osobiście po prostu typowy artysta . z gowy może ci cośtakiego wywalić że szok . masz jego gg: 4569562 zgadaj się i będziesz wszystko wiedział....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...