Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam oryginał , czytałem gdzieś , że arrow bardzo fajnie brzmi dla triumpha , znowu remus daje możliwość zamontowania innych kufrów bocznych niż dedykowane .

 

 

 

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Też jestem szczęsliwym posiadaczem trumpha daytony 675 od 3 lat.

 

Pytanie czy jest tu ktoś kto ogarnia edytowanie map za pomocą tuneecu? Przyznam że wprowadziłem trochę modyfikacji do motocykla i cały czas mam małe problemy z mapami które znalazłem, spadek mocy a w skrajnych wypadkach dławienie się motocykla.

 

pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich Triumph'owców

 

nazywam się Łukasz i jeżdże od 2 lat Tigerem 1050.

 

służe radą w ramach skromnych możliwości odnośnie mojego modelu

 

mogę też pomóc przy zmianie map zapłonu, mam specjalny kabelek jak i program Tuneecu, a także doświadzenie w tym procesie:)

 

pomimo skandalicznie dziadowskiego oficjalnego dealera i serwisu w Warszawie na Łopuszańskiej, same Triumphy i np serducho wszystkich modeli 1050 uważam za zajebiste. bardzo fajne oddawanie mocy:)

 

pozdrawiam

 

p.s. może jakoś się zrzeszyć i spotkać razem by pogadać o naszych maszynach i nie tylko?

 

Kolega napisał , że ogarnia i może pomóc .

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Też jestem szczęsliwym posiadaczem trumpha daytony 675 od 3 lat.

 

Pytanie czy jest tu ktoś kto ogarnia edytowanie map za pomocą tuneecu? Przyznam że wprowadziłem trochę modyfikacji do motocykla i cały czas mam małe problemy z mapami które znalazłem, spadek mocy a w skrajnych wypadkach dławienie się motocykla.

 

pozdrawiam

Łukasz

 

Używam TuneEcu do diagnostyki i regulacji, sam map nigdy nie edytowałem, ani nie zmianiałem . Swoją drogą ciekawy jestem, na ile da się elektroniką podkręcić to, co siedzi w bebechach tego tripla... Z chęcią sam bym się dowiedział więcej...

 

Pozdrawiam

Lehoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na załączonym obrazku daytona miała kilka zmian, i żadna z dotychczasowych przygotowanych map mi nie działa prawidłowo stąd pomysł na ręczną zmianę parametrów.

 

A może ktoś zna jakieś mapy z poza tych ze strony Tune ecu?

 

311676_10200552312104709_1158271387_n.jp



 

Używam TuneEcu do diagnostyki i regulacji, sam map nigdy nie edytowałem, ani nie zmianiałem . Swoją drogą ciekawy jestem, na ile da się elektroniką podkręcić to, co siedzi w bebechach tego tripla... Z chęcią sam bym się dowiedział więcej...

 

Pozdrawiam

Lehoo

Jak już dowiem się jak wydobyć więcej mocy dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Jestem nowym posiadaczem Triumpha Tigera model T709 (rocznik 2000/2001 - buda w wersji 955i a silnik na wtrysku 885i). Kupiłem go z uwagi na silnik i wygląd. Japońce mają prawie wszyscy a Triumph to jak Subaru wśród samochodów rzadki, ładny i te osiągi. Już się parokrotnie japońce przekonały o swojej niższości - oczywiście z całym szacunkiem do użytkowników japońców (sam kilka przerobiłem).Świadomy też jestem dostępności części i serwisu ale gdyby coś to ma też swój klimat. Pozdrawiam wszystkich bujających się na triumphach. I jeszcze jedno. Gdyby ktoś potrzebował oryginał serwisówkę do modelu 885i / 955i to taką mam (niestety w wersji niemieckiej ale można zrobić prawie kapitalkę silnika z takimi papierami) W razie czego kontakt na e-maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, fajnie że moto sie podoba :) udało mi sie znaleźć w necie fajną czeską stronkę z manualami instrukcjami obsługi do Triumpha i innych marek motocykli może komuś się przyda oto link: http://www.motorkari.cz/motorkari/?act=manualy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...