Skocz do zawartości

Sobotnie latanie cz2.


mlodywital
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

JA (Darek) i Skandynaw (Robert) robimy drugie podejście do tzw. Sobotniego Latania.

Chętnych do przejażdżki zapraszamy.

Wyjazd robimy z Wawy trasa jeszcze nieustalona. Zawsze możemy jechać przed siebie.

Coś wymyślimy. Osoby, które deklarowały się na SL cz1 i prosiły mnie o podanie drugiego terminu poinformuje na skrzynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moja propozycja jest następująca: lecimy w niedziele (nie w sobote) do Kielc. Cel podróży jest bardzo szlachetny, oczywiście po za samą przejażdzką, bo jedziemy tam oblukać sprzęta którego być może kupie :twisted: Projekt ten popiera lobo i Robert wiec jest nas conajmniej 3.

Tak więc wszystkich zwolenników tzw. Sobotniego Latania zapraszam w niedziele koło godziny 9-10. Miejsce spotkania jeszcze dokładnie ustalimy.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  

Moja propozycja jest następująca: lecimy w niedziele (nie w sobote) do Kielc. Cel podróży jest bardzo szlachetny, oczywiście po za samą przejażdzką, bo jedziemy tam oblukać sprzęta którego być może kupie  Projekt ten popiera lobo i Robert wiec jest nas conajmniej 3.  

Tak więc wszystkich zwolenników tzw. Sobotniego Latania zapraszam w niedziele koło godziny 9-10. Miejsce spotkania jeszcze dokładnie ustalimy.

Wchodzę w ten temat ustalcie tylko miejsce spotkania. Ja i tak muszę dojechać do Wawy więc dokładne miejsce pozostawiam wam do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się złapiemy 9:15 po Carrefourem na Bemowie ???  

 

a po drodze na orlen złapiemy Artura ???

 

To jest bardzo dobry pomysl :) Bądzcie u mnie ok 9:30 i spoko dojedziemy na 10 na orlen. U mnie czyli najlepiej na rogu Al. Jerozolimskich i Regulskiej. Z tamtąd polecimy tajnymi skrótami do Janek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...