Skocz do zawartości

Jak rozpoznać nieoznakowany radiowóz??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i jedną z pozycji było białe polo z dwoma policjantkami...

 

a numer z anteną był dobry kilka lat temu, dzisiaj co trzecie, czwarte auto ma CB więc gdyby zwracać uwagę na antenę to by się nie pojeździło :P

z tymi wasaczami to oczywiscie :P))

a o antene chodzi zupelnie inna!!! chlopie - przeciez policyjne radia nie potrzebuja takiej wielkiej anteny jak do CB, bo to zupelnie inne czestotliwosci i moce!!! spojrz kiedys uwaznie na radiowoz (oznakowany albo nie) to bedziesz wiedzial o co chodzi. to bardziej przypomina antene do tel. komorkowego. ale tez inne;)

pozdro

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie śmiga białe vento rej ZSZ cośtam(kiedyś miało ZS) i się raz prawie naciąłem w zabudowanym bo nie wiedziałem, że blachy zmienili i jak to zwykle na naszej wspaniałej ogromnej, jednojezdniowej "obwodnicy" lekko ponad 100 podw ciągłą-vento, ale patrzę na blachy, myślę cywil no to ciach i już jest z tyłu, za mną nie pojechali, myślę, że nawet kamery nie zdążyli włączyć :P moje szczęście. A poznać ich najłatwiej po czapce na desce lub/i kamizelce na siedzeniu, częściej tym ventem jeździ jeden policjant, nie 2, ale oczywiście ma wąsy a nazwisko jego brzmi Pawłat.

 

P.S. jeśli stara się za wami utrzymać za wszelką cenę jakieś auto to lepiej badźcie czujni bo to mogą być oni ;)

 

P.S. prośba do moda o poprawienie tytułu, nie mogę na to patrzeć :!:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo trzyma sie was jakis samochód, to trzeba zwolnić do 50. Jak was wyprzedzi i nie zatrzyma znaczy ze nie policja :-D Na szczescie mnie jeszcze nie sfilmowali, mam nadzieje ze tego nie zrobią bo sie nie wypłace :/

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoznasz najłatwiej po białej czapce z przodu, a pozatym jak cię złapią , że jedziesz szybciej niż to muwi ustawa (kodeks drogowy) tj. powyżej 45 km/h to masz pecha - zabierają dowód, sprzęt na badania - jeżeli odblokowany to już moto i konieczne prawko - pozatym mandacik. Pomyśl czy stać cię na takie ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz na stary dowod rejestracyjny. Pisze "nie dotyczy"... czyli moga sie pocalowac w d.... bo oni nie maja nawet prawa sie w to mieszac... To jest sprawa i problem urzedu wydajacego ten dowod. Oczywiscie jest badanie przy rejestracji... ale kogo obchodzi ile ten motorower pojedzie.. z reszta jesli by sie tak wszystkiego czepiali to mogli by zabrac dowod za to ze masz nasmarowany lancuch bo zanieczyszcza srodowisko... Nie ma takiego przepisu na ktory nie mozna znalesc haczyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nistety jak cię łykną za prędkość to mogą motorowerek skierować na specjalne badanie ile toto może pojechać. Jeżeli złamie choć jedeno z dwu ograniczeń może być skierowany wniosek do wydziału komunikacji o zmianę z motoroweru na motocykl - stanowisko policjanta z drogówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...