Skocz do zawartości

"Motocykliści z okolic Leszna łączcie sie'


barthazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie byłem, cieżko pracowałem :biggrin:

tropszke żałuję, niemniej słyszałem że szału nie było, p-goda też do końca nie wypaliła

ja z soboty na niedzielę bawiłem się w wenecji na zlocie V2

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylo calkiem przyjemnie na tym zlocie ale ten przejazd to troche niedopracowany byl. Predkosc dla weikszosci sprzetow byla nieodpowiednia (za wolno ;)) przez co niezle silniki w dupe dostaly. U mnie co chwile sie wentyaltor wlaczal.

 

Pozniej jak pojechalismy juz z krzywinia do cichowa to pogoda stala sie w sam raz ale jak mielismy wyjezdzac do leszna to sie tak rozpadalo ze ten darmowy prysznic az do chaty ;)

 

A dzisiaj tez bylo fajnie festiwal w lesznie i poniecu.

 

A ty Irek zaluj ze cie w chacie nie bylo bo przyjechalismy cie odwiedzic ale nikogo nie zastalismy (btw. Asmo dzownil na domofonie pod 19 chyba dobrze :D )

 

Do nstepnego wyzjazdu mam nadzieje ze za tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, weekendzik byl...mmmmmmm....wysmienity???:> Sobota - prysznic prosto z nieba byl wysmienity wreszcie bylismy czysci, ihaaaaaaaaaaaa..przystanek motocyklowy - tfu,tfu...autobusowy ]:-> szkoda, ze aparatu nie mielismy.

Niedziela...no coz, nie spodziewalam sie ze tak pojezdzimy, Irek a Ciebie co w domu nie ma jak my jestesmy :icon_arrow:

Wiec generalnie takim weekendom mowie IHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA zdecydowanie :icon_question: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gośćario_*

z tym torem Poznań jest myśl, trzeba się tylko zgadać, z góry uprzedzam, że ja pracuję do 15:00 więc musiałbym wcześniej wiedzieć żeby się zwolnić wcześniej albo coś :icon_mrgreen:

 

zaraz dzwonię do Gostynia popytać o tor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dzwoniłem, rozmawiałem z panem v-ce prezesem. oto co powiedział:

 

terminy środa-piątek w godzinach od 9-14 i 16-19, biorą 50 zeta od głowy, cena nie do negocjacji "bo tyle biora od kartingowców" :]

 

wychodzi na to, że nie opłaca się i zostaje Poznań...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ario znowu sie zapomniales zalogowac :eek:

 

A jezeli taka cena to sobie podarujemy ;) Chociaz na tor poznan ja aktualnie pelnego ubioru nie posiadam ale jak kasa pozwoli to sobie spodnie zakupie :banghead:

 

Beti skoro taki likendom mowisz ihaaa to czemu za tydzien sie wolisz weselnie alkoholizowac :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Chciałbym tylko przestrzec przed jazdą po torze w Poznaniu . Potem już nic nie jest tak samo . Zwykła droga nie daje już takiej radości jak wcześniej . Zarażony osobnik nałogowo zaczyna szukać w dalszej i bliższej okolicy kawałka porządnie pokręconego asfaltu . A tego jak wiadomo nie ma zbyt wiele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Chciałbym tylko przestrzec przed jazdą po torze w Poznaniu . Potem już nic nie jest tak samo . Zwykła droga nie daje już takiej radości jak wcześniej . Zarażony osobnik nałogowo zaczyna szukać w dalszej i bliższej okolicy kawałka porządnie pokręconego asfaltu . A tego jak wiadomo nie ma zbyt wiele .

 

 

No dobra ja chceeee na tor poznan!! :D

co z tego ze bede obciachowo wygladal na turystyku i skorzanych spodniach zamiast kombinezonu, ale i tak chce!! :P

 

o co chodzi z chobienia (czy jakos tak) ma ktos linka do szczegolowych informacji?:>

 

PS. FILM FILM FILM

 

Ps.2 film z rybnika of coz i pod tytulem dawaj Irek! :P

 

Ps.3 dawaj film oczywiscie, a nie to co sobie pomysleliscie :P

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas jak Ci Asmo zalozy gazniki to bedziesz mial bandita prawie jak sporta, ale wiesz prawie...... robi duzo roznice :smile:

 

Ogolnie weekend byl zajebisty. Zrobilem 350 km a mialem sie uczyc a nawet nie zajrzalem :wink: A teraz nadal mi sie nie chce... bedzie mimo wszystko pracowity wrzesien :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chobienia to jest tam gdzie daja darmowe piwo motocyklista? :>

to jest impreza calo nocna i rano powrot czy jakos tak?

No i cczy trzeba wziac namiat zeby moc przekimac?

aha i jeszcze jesli to jest kolo pokowic to bedziecie jechac przez Wroclaw? czy raczej Glogow Legnica?

Bo moze bym z Wrocka pojechal, jesli bede mial gdzie spac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witas wez ty sobie wpisz na www.mapapolski.pl Chobienia i zobacz gdzie to jest.

 

Z Leszna najblizej to jest przez gore i tak raczej bedziemy jechac.

Kimac tam przeciez nie trza koncerty sie skoncza to mozna jechac do chaty albo posmigac po nocy :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello :icon_mrgreen:

to Gostyń odpuszczamy, nie ma sensu za 50zł sie pchać na taki torek :icon_razz: lepiej pośmigać po jakichś fajnych ulicznych winklach :icon_mrgreen: Co do Chobieni to ja odpadam, w następny weekend są na torze w Poznaniu dni yamaha, więc raczej będę tam :icon_biggrin:

Dzisiaj na torze byłem, zajebiście mi się latało i wreszcie slidera rozdziewiczylem :icon_mrgreen: (tylko lewego, ale zawsze :icon_mrgreen:) Jak będziecie się wybierać na tor to jadę obowiązkowo też :icon_mrgreen:

 

edit: może jednak do tej Chobieni pojadę, bo podobno na te dni yamaha mają wpuszczać tylko ludzi którym dealer wysłał zaproszenie.... pff :icon_mrgreen:

Edytowane przez Pierun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...