Skocz do zawartości

hopa na CZ cross


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh dzwiek silnika identyczny jak w filmie "Prywatne Sledztwo' tam mieli zJawy ale z silnikiem CZ Cross  

 

nie było czegoś takiego to była jawa enduro z silnikeim jawy enduro

te silniki miały tylko jeden karter i juz membrany

a tak na marginesie wie kto co to za zJawy byly w tym filmie  :roll:

 

jawa enduro 360 lub 250 tylko takie były, a jakie byly na filmie to nie pamietam ale chyba 360

 

 

w kazdym razie cylinder i glowica wygladaja identycznie no i dzwiek ten sam

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc też udało mi się zrobić filmik z jazdy na Czesi po torze ale jak zobaczyłem siebie samego to szybciutko poszedł do kasacji. Może wrzucę kiedyś sam dźwięk bo do oglądania to się nie nadawało na trzeźwo... :roll: :)

PS: Lucas WIĘCEJ DAWAJ, piękna hopa. No i szacun dla ojca, musisz mu częściej sprzęta pożyczać

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i szacun dla ojca' date=' musisz mu częściej sprzęta pożyczać[/quote']

Lucas mi na GG pisal ze jego tata wybral sie na "male hopki" (tak to okreslil). Skonczylo sie tak, ze "male hopki" spowodowaly pekniecie tylnego blotnika na okolo 4 czesci :) . NIe ma to jak hardcore hehe i jak widac tego sie nie zapomina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha obejrzyj filmiki ktore sa na forum jak kolesie kolka kreca

 

jakis modtext? chetnie zobacze jak ty wymiatasz, widze ze koles nie kumasz ze niektorzy nie maja gdzie jezdzic na czym jezdzic i miec to jak naprawiac jak sie rozkurwi, bo do tego stworzone co bylo robione nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam jaki związek ma robienie kółeczek z brakiem miejsca i odpowiedniego sprzętu??? Koleś Twój film został skomentowany zgodnie z jego jakością i teraz nie dramatyzuj przez kolejne 15 lat tylko weź się w garść i pokaż coś sensownego. A nie siedzisz wku**wiony na 4um i jesteś na wszystkich obrażony za słowa krytyki. Pokaż że stać Cie na coś lepszego niż bączki. Nie zasłaniaj sie że nie masz odpowiedniego sprzętu bo DR 125 nie jest przecież do dupy!!! P.S prawdziwy zawodowiec umie robić cuda nawet na pony. Pozdro

 

[ Dopisane: 03-09-2005, 16:24 ]

bo do tego stworzone co bylo robione nie bylo
tego kawałka nie rozumiem. Czyli że co? DR nie jest stworzona do robienia bączków? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam jaki związek ma robienie kółeczek z brakiem miejsca i odpowiedniego sprzętu??? Koleś Twój film został skomentowany zgodnie z jego jakością i teraz nie dramatyzuj przez kolejne 15 lat tylko weź się w garść i pokaż coś sensownego. A nie siedzisz wku***ony na 4um i jesteś na wszystkich obrażony za słowa krytyki. Pokaż że stać Cie na coś lepszego niż bączki. Nie zasłaniaj sie że nie masz odpowiedniego sprzętu bo DR 125 nie jest przecież do dupy!!! P.S prawdziwy zawodowiec umie robić cuda nawet na pony. Pozdro

 

 

Kolego... widziałeś ich porzednie filmy? Nie? to nie mamy o czym rozmawiać... Jak widziałeś to wiesz, że dla nich kręcenie kółek to nie jest nic nadzwyczajnego...

 

Kuźwa... czy większość tematów w Enduro/cross.... musi schodzić na film OEM'u ? :) Ludzie... było minęło ;)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Błażeja: Ja mówie tylko o tym filmie nie o wszystkich (nie powiedziałem że Wazzabii potrafi robić tylko kółka i nic więcej tylko że ma pokazać coś więcej) Faktycznie innych filmów OEM nie widziałem. P.S nie chodzi o to żeby wracać i krytykować ten film tylko o to żeby Wazzabii przestał się boczyć i nieprzyjmować słów krytyki...one często pomagają w dalszej "twórczości". pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednich filmach nie bylo chyba zadnego koleczka a teraz sie nam nudzilo to poszlismy z aparatami do garazu no i pojechalismy w teren

zeby cos nakrecic dla zabawy,

 

 

tego kawałka nie rozumiem. Czyli że co? DR nie jest stworzona do robienia bączków?

 

ktos gdzies mi pierdzielil ze 20cm nad ziemia skaczemy' date=' widac chlopaks ie naogladal extreme jak kolesie lataja po 10 metrow nad ziemia i mysli ze na wszystkim da rade, felgi mam juz pokrzywione od skokow bo zawieszenie jest juz zuzyte i po skoku ponad pol metrowym nad ziemia dobija.

 

 

 

Do Błażeja: Ja mówie tylko o tym filmie nie o wszystkich (nie powiedziałem że Wazzabii potrafi robić tylko kółka i nic więcej tylko że ma pokazać coś więcej) Faktycznie innych filmów OEM nie widziałem. P.S nie chodzi o to żeby wracać i krytykować ten film tylko o to żeby Wazzabii przestał się boczyć i nieprzyjmować słów krytyki...one często pomagają w dalszej "twórczości". pozdro

 

 

krytyke to ja potrafie przyjmowac bo to nie jest moj pierwszy film, potrafie wiecej niz to co bylo na tym filmie, ale koles nie rozumie ze wszystkiego sie na raz nie da pokazac,

jak widzisz klienta na motorze i jedzie powoli to tez myslisz ze nie potrafi na kole jezdzic? a jak jakis gosciu ma CRke to juz potrafi wszystko? znam frajera ktory mial niby CRke przez 2 lata, sprzedal ja i sie przesiadl na Honde MBX i jak jechal po lekkim piachu to sie o malo co nie wyp*******

 

 

respekt Lukass dla twojego taty... pierwszy raz widzialem CZesie w akcji i jestem pod wrazeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...