Skocz do zawartości

zakaz wjazdu motocykli na Świętojańską............


PTASZYNA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wielu motocyklistów to była obowiazkowa codzienna traska

Nie tylko dla motocyklistów ;) Dla zainteresowanych tematem (takich jak ja) też ;) Bo zawsze było na co popatrzeć jak stały lub akurat przejeżdżały jakieś fajne moto.

Ale myśle że nie zgłupieją na tyle żeby zrobić zakaz wjazdu na Skwerek (chociaż kto ich tam wie :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie jezdze do gdyni zbyt czesto ale jak jezdze to sietojanska na skwer i stwierdzam fakt ze trza by bylo zlozyc jakas petycje z mala blokada ruchu pod uzedem powinno to cos dac a jak nie to chociasz my bedzimy mieli troche zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzam fakt ze trza by bylo zlozyc jakas petycje z mala blokada ruchu pod uzedem powinno to cos dac a jak nie to chociasz my bedzimy mieli troche zabawy

Jestem za :mrgreen:

Słyszałem juz nawet o kilku przypadkach zaplacenia mandatu za wjazd 8O

To juz jest skandal :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

w ubiegły łikend tamtedy jechałem i widziualem znak-ale pojechalem. nie ma sie co dziwic mieszkacnom. jesli pod moim domem jakies ........ jezdzilyby gaz dochechy na wolnych wydechach to sam byl z nimi walczyl!!! :) ;) :P Przez takich "motocyklistów" traca wszysyscy. nie bede bronil takich ludzi.

 

[ Dopisane: 31-08-2005, 12:05 ]

o. zobaczylem zdjecie tegoi znaku z podanego linku-wlasnie to widzialem bedac w trakcie likendowej trasy...oczywiscie wjechalem pomimo zakazu, ale jechalem powoli i po cichu. Wspolczuje motocyklistom ktorzy urzywaja sprzetu normalnie, spelniajacego normy halasu - podziekujecie swoim kolegom jezdzacym na pelnych obrotach z glosnymi wydechami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy prezydent lub dana instytucja może ot tak sobie stawiać znaki jakie i gdzie mu się podoba. Czy nie jest tak, że musi mieć po temu jakas podstawę prawną.

 

w ubiegły łikend tamtedy jechałem i widziualem znak-ale pojechalem.  nie ma sie co dziwic mieszkacnom. jesli pod moim domem jakies ........ jezdzilyby gaz dochechy na wolnych wydechach to sam byl z nimi walczyl!!! :)  ;)  :P  Przez takich "motocyklistów" traca wszysyscy. nie bede bronil takich ludzi.  

 

[ Dopisane: 31-08-2005, 12:05 ]

o. zobaczylem zdjecie tegoi znaku z podanego linku-wlasnie to widzialem bedac w trakcie likendowej trasy...oczywiscie wjechalem pomimo zakazu, ale jechalem powoli i po cichu. Wspolczuje motocyklistom ktorzy urzywaja sprzetu normalnie, spelniajacego normy halasu - podziekujecie swoim kolegom jezdzacym na pelnych obrotach z glosnymi wydechami...

 

Bullson, błagam zlituj się człowieku i nie pisz jak analfabeta 8O Miej szacunek do siebie i do tych, którzy ciebie czytają, zadbaj, a przynajmniej postaraj się, o ojczysty język skoro już piszesz na ogólnodostępnym forum. Wystawiasz bowiem nam - motocyklistom haniebną laurkę.

Następny taki post idzie od razu do kosza :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...