Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dwaj bracia, dwa motocykle, dwa drzewa i dwie śmierci. Jednocześnie!!!

MATERIAŁ

Na wiadomość o nieszczęściu ich matka zmarła, natomiast ojciec dostał zawału serca i jest obecnie w szpitalu, straszna tragedia rodzinna.

 

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/ulice,news,mokotow-zderzenie-mercedesa-z-motocyklem,237763.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiadomość o nieszczęściu ich matka zmarła, natomiast ojciec dostał zawału serca i jest obecnie w szpitalu, straszna tragedia rodzinna.

 

 

ale weź ty może nie powielaj bzdur, które jacyś nienormalni ludzie anonimowo w komentarzach umieszczą, co?

 

ps. wiem, że się tu nie komentuje, no ale nie można tak robić, ludzie...

to do moderatora mój apel.

 

poniżej @jagroski- jakiś anonimek w komentarzach palnął o tym, po czym wielu innych się odezwało, ze to absolutna nieprawda.

nie pisali, że od sąsiadów o tym wiedzą, ale wrecz nawet rzekomy brat tych motocyklistów temu zaprzeczał.

twoje "od sąsiadów" jest tyle samo warte, co komentarze anonimowe pod artykułem o tym koszmarnym wypadku.

sorry, ale nigdzie nie ma potwierdzenia tego, jak dla mnie, kolejnego mitu netowego.

a wtym, i tak spektakularnym przypadku, portale by o tym również poinformowały.

to nic osobistego, jagroski, bez urazy. będzie potwierdzenie, odszczekam.

Edytowane przez el homer

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale weź ty może nie powielaj bzdur, które jacyś nienormalni ludzie anonimowo w komentarzach umieszczą, co?

 

ps. wiem, że się tu nie komentuje, no ale nie można tak robić, ludzie...

to do moderatora mój apel.

Informacja od sąsiadów ofiar, więc bez insynuacji proszę

 

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/ulice,news,zderzenie-na-goclawiu-skuterzysta-ranny,237587.html

 

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/ulice,news,policjanci-jechali-na-interwencje-zderzyli-sie-z-motocyklem,237560.html

Edytowane przez jagroski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed kilkoma chwilami Opel Vectra kierowca kobieta kontra czerwony Hornet.

 

Na pytanie kto wymusił odpowiedź, że "Opel skręcał z głównej w lewo w podporządkowaną, motocykl jechał główną z naprzeciwka, wydaje się wina opla ale jak motocyklista przekroczył prędkość..."

 

Ponoć motocyklisty bardzo ciężki stan, prawdopodobnie nie wyjdzie z tego.

 

Tak więc jak ktoś zna motocyklistę z czerwonego Horneta na rejestracj DW i z 3 i J w rejestracji to może powiadomić rodzinę.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...