Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies 20 min temu na moscie Grota w strone Brodna. Na srodkowym pasie lezal wywrocony dogory kolami moto 3 kolowy... nie trajka... nie wiem jak to sie nazywa... 2 kola na osi z przodu. Kolor czerwony. Kierowcy ani karetki noe widzialem. Niestety wygladalo bardzo zle :(

 

edit: kierowca uderzyl w betonowe bariery... konczacy sie pas. kierowca zmarl na miejscu :(

Edytowane przez TasmaN

TasmaN

Ogar205 -> WSK125 -> XJ600S -> GSXF750 -> CBR900RR

 

www.everydaybikerslife.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pomiedzy 2.00-3.00 w nocy znow na trasie AK :(

 

w strone Dw. Zachodniego na wysokosci mniej wiecej Hali Marymonckiej...

 

Czerwony naked numery WD....

 

Slizg z duuuuzej predkosci (tak Policja mowila), 50-100 metrow od miejsca upadku lezal moto .

 

Kierowca przezyl, stracil podobno reke :(

 

 

P.S.

je*ane koleiny na tej trasie i to w obie strony !!!!!!!!

TasmaN

Ogar205 -> WSK125 -> XJ600S -> GSXF750 -> CBR900RR

 

www.everydaybikerslife.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Okazało się, że to był forumowy VARTAS, z którym mieliśmy okazję spotkać się w zeszłym roku na torze w Białej Podlaskiej. Mój wieloletni sąsiad z bloku, koleś z ogromnym doświadczeniem, w sumie ostatni, którego bym posądzał o stawianie na gumę. Mieszkał od 30 lat na Ursynowie, niecały kilometr od miejsca wypadku i z pewnością żaden "łuk drogi" go nie zaskoczył. Oglądałem to miejsce wczoraj i stawiam, że podbiło go na jednej z dwóch nierówności, które przebiegają w poprzek całego asfaltu w tym miejscu. Nie zmienia to faktu, że kolejny z nas odszedł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po godzinie 7.00 na Płochocińskiej motocyklista wywrócił się niewiele przede mną. Chyba złamał nogę. Nie wiem, co się konkretnie wydarzyło, motocykl nie był jakoś szczególnie rozwalony.

 

Kilka kilometrów dalej, przy skręcie w lewo z Płochocińskiej w Modlińską, samochód chyba potrącił dziewczynę na skuterze - była już przy niej karetka (też coś jej się stało w kolano).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...