Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. wcztoraj tj. 13.08.08. jadac trasa pruszkow- grodzisk maz. natknolem sie na wypadek w ktorym udzial bral motocyklista na gsxr 750. prawdopodobnie jechal z pasazerka. z tego co wiem oboje zostali przewiezieni do szpitala w grodzisku maz. i sa polamani. od strazaka dowiedzialem sie tez ze winny calemu zajsciu jest kierowca vw transportera ktory wymusil pierszenstwo jadac z przyczepa i motocykl wlasnie w nia uderzyl. motocykl wygladal bardzo zle. moze ktos wie wiecej niz ja ? wypadkowiczom zycze szybkiego powrotu do zdrowia. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na wisłostradzie (jadąc od strony Łomianek między mostem Grota a zjazdem na Pl. Wilsona) leżało moto. Nie przyglądałem się jakoś bardzo, bo prowadziłem, ale nieźle rozwalony, trochę części wokół. Czy ktoś wie co z człowiekiem?

 

 

Z tego co widziałem to moto to GSX-R. Człowiek niestety nie żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila (okolo 20:50) na skrzyzowaniu Klopotowskeigo i Jagiellonskiej w Warszawie (tuz przy kinie Praha) widzialem przewrocony skuter (nie wiem jakiej marki) i srebrnego VW (chyba Golfa) - ciemno bylo.

Nie wygladalo to wszystko za ciekawie, kask lezal gdzies z boku i oderwany top case. Na miejscu juz byla policja i najprawdopodobniej spisywali zeznania od kierowcy samochodu, kierowcy skutera nie widzialem, pewnie karetka go zabrala bo w poblizu jest szpital. Nie wiem w jakim jest stanie. Jak cos bedziecie wiedziec dajcie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,

jechałem sobie godzinę temu ul. Rosoła na Ursynowie do salonu Ducata i niestety ulica w pewnym momencie zablokowana, objazd w prawą stronę a na środku skrzyżowania rozbite moto o tył auta.

Wyglądało to jakby ktoś autem włączał się na zielonej strzałce do ruchu w rosoła a moto w niego walnęło. Motocykl to chyba cbr 600 taka czerwono niebiesko biała, kask leżał z boku, kierowcy moto już nie było. Mam nadzieję, że zabrało go pogotowie i że specjalnie nic się nie stało.

Ktoś coś wie na ten temat?

 

pzdr.

Metiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista jechał prosto ulicą rosoła a kobieta zawracała z naprzeciwka i wyjechała mu tuż przed nim. Uderzenie centralnie w bok Toyoty Corolli. Chłopak żyje ale ma prawdopodobnie dość mocny uraz kręgosłupa, uszkodzoną śledzionę i kończyny dolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety, muszę napisać w tym temacie.

Dzisiaj w Lublinie ok. 11 na skrzyżowaniu Al. Kraśnickiej i Raszyńskiej doszło do zderzenia motocykla z samochodem. Motocyklista najechał na tył cinquecento, które skręcało w lewo. Jechał CBRką na numerach z pow. ryckiego albo radzyńskiego (nie pamiętam już LRA albo LRY). Motocykliście naszczęście niewiele się stało, miał coś z biodrem i z nogą. CBRka - rozwalona czasza, zegary, nie wiem jak lagi, ale pewnie da się zrobić.

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzcianka , cbr 900rr , ostry dzwon motocyklisty , zabrało go pogotowie , więcej nie wiem

koles zrobił sobie przejażdżke moto kolegi i nie zmiescil sie w zakret .oczywiscie był w stroju koscielno- niedzielnym.ucierpiała duma i skóra.ogólnie obity jak pies.cbr -destrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu z kolei Wrocław:

http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,56...008-08-26-02-06

 

"...Motocykl, którym ulicą Wróblewskiego jechało dwóch mężczyzn, na wysokości ulicy Zielonego Dębu zderzył się z samochodem osobowym.

- Motocykl wyprzedzał samochód osobowy i w tym momencie kierujący autem skręcił w lewo, w ulicę Zielonego Dębu - mówi Kamil Rynkiewicz z biura rzecznika prasowego KWP.

Na razie nieznane są przyczyny wypadku. Policja je bada.

Wiadomo tylko, że kierowca auta ma 24 lata i był trzeźwy, a kierujący motorem oraz jego pasażer trafili do szpitala.

Źródło: Gazeta Wyborcza Wrocław

...'

Edytowane przez Unek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z moich okolic , tam jest długa prosta ok. 1 km

"...Około godziny 22.15 w Bobowej na drodze relacji Tarnów – Krynica kierujący motocyklem Yamaha zderzył się z skręcającym w lewo na stację paliw samochodem Seat Toledo. W wyniku zderzenia kierujący motocyklem oraz jego pasażer ponieśli śmierć na miejscu. Kierujący samochodem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Gorlicach. Siła zderzenia była tak duża, że motocykl uległ całkowitemu zniszczeniu a samochód posiada uszkodzony cały lewy bok oraz przód ... "

To było wczoraj. Nie znam szczegółów , przeczytałem w lokalnym portalu... Mieli po 18 lat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z moich okolic , tam jest długa prosta ok. 1 km

"...Około godziny 22.15 w Bobowej na drodze relacji Tarnów – Krynica kierujący motocyklem Yamaha zderzył się z skręcającym w lewo na stację paliw samochodem Seat Toledo. W wyniku zderzenia kierujący motocyklem oraz jego pasażer ponieśli śmierć na miejscu. Kierujący samochodem z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Gorlicach. Siła zderzenia była tak duża, że motocykl uległ całkowitemu zniszczeniu a samochód posiada uszkodzony cały lewy bok oraz przód ... "

To było wczoraj. Nie znam szczegółów , przeczytałem w lokalnym portalu... Mieli po 18 lat ...

 

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/b...tocyklu,1168938

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 12:00 w Komornikach wydarzył się wypadek z udziałem motocykla. Maszyna leżała w rowie a jak przejeżdżałem to śmigłowiec już odlatywał z motocyklistą. Wyglądało na to, ze przydzwonił w znak. Mam nadzieję, że nic mu nie będzie... Gdyby ktoś wiedział cokolwiek więcej niech napisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...