Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis w Poznaniu na Hetmanskiej, od Glogowskiej w strone Rataj za mostem, po 18 mijalem naszego kolege po drobnej kolizji z autem, Nie wygladalo to zle, ale stali na poboczu i czekali chyba na policje. Byl spory ruch wiec i predkosci nie byly raczej znaczace. Wiem tyle ile widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na drodze nr 35 do Wrocławia (wioska Siedlakowice) ok godziny 15 widziałem rozbity niebieski motocykl w płocie. Policja już kierowała ruchem, więc się nie zatrzymywałem.

 

Nie wyglądało to najlepiej. Mam nadzieje że kierowca przeżył.

 

Wiochy CI się pomyliły :banghead: . Moj kolega miał wypadek niebieską R1 na drodze nr 35 w sobotę ale to było wioskę dalej w Mirosławicach. Najważniejsze że żyje, lecz doznał złamania ręki w 5 miejscach. Byłem dziś u niego w szpitalu i z nim rozmawiałem. Szkoda chłopaka całe szczęscie że przeleciał przez maskę a nie wpadł do środka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/news/drastyc...yklisty,1113294

 

Nieco informacji na temat wypadku z udziałem motocyklisty w Nowym Sączu. Wie ktoś coś na ten temat wiecej.

Prawdopodobnie wine ponosi kierowca samochodu.

Cześć pamieci motocyklisty [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem wiadomość, że w Babigoszczy (trasa Szczecin-Świnoujście) doszło do zderzenia motocykla z samochodem. Motocyklistę zabrał śmigłowiec.

Na razie mam tylko tyle informacji...

 

P.S. W tym samym miejscu jakieś dwa lata temu nasz forumowy kolega Bandzior też miał wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym ok. godz. 20:20 koło krzówki Czecha/Potockich zginął motocyklista ... Jechał Afriką i nie przeżył spotkania z KIA PICANTO ... zatrzymałem się sprawdzić czy to nie mój kolega ... za chwilę przestali go reanimować. Walczyli o jego życie dobrą chwilę ale się nie udało. Dość powiedzieć, że Afrika [a w zasadzie to co z niej zostało - miała nawet wyrwany bak] leżała na odcinku 20 m od motocyklisty, samochód stał jakieś 100 m dalej.

 

Ktoś wie kto to był? Blachy miał z Warszwy Bemowa...

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem wiadomość, że w Babigoszczy (trasa Szczecin-Świnoujście) doszło do zderzenia motocykla z samochodem. Motocyklistę zabrał śmigłowiec.

Na razie mam tylko tyle informacji...

 

P.S. W tym samym miejscu jakieś dwa lata temu nasz forumowy kolega Bandzior też miał wypadek.

 

 

 

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?A...LNOSCI/71330442 tutaj wiecej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. 20:20 na płowieckiej w Warszawie widziałam, że był wypadek z udziałem motocyklisty, czy ktoś wie co się stało i czy motocyklista przeżył?

 

Ania, pisaliśmy o tym samym wypadku - motocyklista nie przeżył.

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło 21 skrzyżowanie Orzechowej i Wita Stwosza w Głogowie : Seat Toledo lub starsza cordoba (nie wiem dokładie) i jakiś niebieski motocykl (ścigacz). Motocykl miał cały rozwalony przód i chyba połamaną kierownicę a seat ładnie wgnieciony lewy bok. Podejrzewam że Seat zjeżdżał z orzechowej do centrum a motocyklista jechał w kierunku obwodnicy. Kierowca samochodu przy skręcie w lewo z podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście i dostał w lewy bok.Motocykliście nie poważnego się chyba nie stało (ponoć opieprzył puszkarza), zabrali go do szpitala.

 

Tak słyszałem bo byłem na miejscu jak było po jabłkach. Czy ktoś może to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28-5-2008 około 17 Warszawa Ząbkowska czerwona sześćseta i szara puszka wie ktoś może coś?

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...