Skocz do zawartości

D.I.D.


wojtalski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A moj znajomy wynalazł w grecji (nie miał wyjscia) jakiegos NO NAME ktory na nasze kosztował ze 200zł a okazało sie ze jest przejebanie wytrzymały.

Niestety przy markach typu DID czy VAZ płacimy kuuuuupe za firme ;)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos sie wypowie na temat zebatek ??

 

Z tego co czytałem na "prm południe" zmiana tylnej zebatki na większą o dwa zeby, daje spadek obrotów silnika o 500 obr/min i zużycie paliwa w jeździe spada maksymalnie o około pół litra na 100 km/h.Żadnych zauwazalnych zmian co do osiągów i dynamiki silnika nie stwierdzono.Łańcuch o stabndardowej ilości ogniw.

 

Szukając informacji na temat Bandita na "preclach" wyszukałem temat gdzie jakiś user założyl tylną zebatkę większa o cztery zęby, jednak zastosował łancuch krótszy o dwa ogniwa.Taki zestaw mieści sie na styk, minimalne pogorszenie przyspieszenia, co w porównaniu do standardu i tak jest minimalne i dla zwykłego śmiertelnika niezauważalne ;). Średnie zużycie paliwa spadło o 1 litr na 100km, a na pierwszym biegu szarpie ponad 125 km/h ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na "prm południe" zmiana tylnej zebatki na większą o dwa zeby, daje spadek obrotów silnika o 500 obr/min i zużycie paliwa w jeździe spada maksymalnie o około pół litra na 100 km/h.Żadnych zauwazalnych zmian co do osiągów i dynamiki silnika nie stwierdzono.Łańcuch o stabndardowej ilości ogniw.

 

Szukając informacji na temat Bandita na "preclach" wyszukałem temat gdzie jakiś user założyl tylną zebatkę większa o cztery zęby, jednak zastosował łancuch krótszy o dwa ogniwa.Taki zestaw mieści sie na styk, minimalne pogorszenie przyspieszenia, co w porównaniu do standardu i tak jest minimalne i dla zwykłego śmiertelnika niezauważalne Smile. Średnie zużycie paliwa spadło o 1 litr na 100km, a na pierwszym biegu szarpie ponad 125 km/h Smile

chyba raczej na mniejszą, coś Ci się pomyliło, i jak można założyc łańcych krótszy o 2 ogniwa do większej zębatki ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba raczej na mniejszą, coś Ci się pomyliło, i jak można założyc łańcych krótszy o 2 ogniwa do większej zębatki ?

Sorki pomyliło mi sie chodziło oczywiście o mniejsza zebatkę ;)

Dzięki za wychwycenie błędu i czujność ;)

Pozdrawiam :!:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy... no to jak w koncu...zmienie na mniejsza to zuzycie paliwa spada... na wieksza tez spada ;) cos nia teges... to chyba powinno byc ze jak zmienie na wieksza to mi wzrosnie zuzycie paliwa... strace troche na predkosci ale bedzie lepiej na kolo szedł.. przy mniejszej bede mial lepszego Vmaxa bedzie mniej palił.. tylko z guma bedzie problem?? tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zmiana zebatek to nie jest latwo , bo nie zawsze zmiana tylnej na mniejsza daje oczekiwany efekt np. mniejsze zuzycie paliwa( 8O -oooo), jak nie bedzie mozna sie dobrze rozpedzac na wyzszych biegach nie szarpiac lancuchem- trzeba zmieniac bieg na nizszy i nasze zamierzenia biora w leb. Trzeba pamietac o wiekszym obciazeniu walu korbowego- ale taki sprzecik jak Bandziorek raczej nie bedzie mial z tym problemu( dot. to 1 i 2 cylindr.)Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...