Skocz do zawartości

A może Aprilia


>DANIEL<
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aprilia fajna ale za droga a co sądzicie o tej dt http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M89125

moim zdaniem fajna i nie droga

 

Oj quadbike ty tylko nabijasz posty pytajac co fajne. Napisz do kogos na gg co ma DT. Ja jam mialem jakies pytania to tak robilem i bylo ok. Na pewno Ci cos podpowiedza. Ale sadzac po twoim podpisie to zycze powodzenia w uzyskaniu zgody 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:D pewnie ze sie dt umywa:P jak chcesz to Ci sprzedam rxa 80 tylko ze za 6 tys:P

 

Ty się tak nie podniecaj tą twoja aprilia :-x na przykład twoja aprilię "po tuningu" to by każda Dt wzięła :-D

 

Zacznij pisać normalniejsze posty a nie "moje to najlepsze" ja się mogę założyć , że jakbyś miał DeTe to ona by była najlepsza :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S fakt że kuba podnieca sie swoją Aprilią w każdym poscie...

 

No i właśnie o to chodzi... ja nie mówie że RX jest zły... Emil też. Wyraził swoją opinie o konkretnym modelu :( Jak ten Twój rx jest taki zajekur*abisty to czemu po raz enty stoji zjeba*y w garażu? Na dodatek jeszcze nie Twoim :-D

 

 

sprzedam rxa 80 tylko ze za 6 tys:P

 

Życze powodzenia :-D :-D :-D

 

 

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu twój mtx stoi w garazu rok?

 

 

To Ty chyba dawno u mnie w garażu nie byłeś :-D A pozatym nie zachwalam mtx'a jak bóstwo... to' date=' że czasem trzeba przy nim podłubać to rzecz jasna... ma 15 lat... ale nie widze sensu zachwalania moto które poprawnie jeździło 3 (!?) dni i znowu sie zrybciało ( mowa oczywiście o RX )... Przypominam że on ma 7~8 lat... a włożyłeś w niego 1/5 jego ceny a i tak nie chodzi tak jak powinien... DO WORA z takimi tekstami !! :-D

 

Eeee jeżeli chodzi o ścisłość to mtx stoi u mnie w garażu już ponad rok :buttrock: no bo przecież nie będe trzymał moto na dworze :P to nie aprilia :-D :arrow: :P Jak ktoś kiedyś napisał... Włosi robią jedynie dobry makaron :-D :arrow: ;)

 

a ja zycze powodzenia w sprzedazy twojego

 

Nie sprzedaje :mrgreen: A jeżeli nawet będe to robił, to wierz mi, że nie będziesz pierwszą osobą która będzie o tym wiedzieć ;)

 

 

Dobra... ide poczytać do działu Enduro :( a Ty KuBA, zostań tutaj i wmawiaj tym dzieciakom-tuningofcom ( nie miałem tu na celu nikogo obrażać ) jaka to Twoja apa jest wspaniała i niezawodna....

 

 

POZDRAWIAM :mrgreen:

 

PS :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile sie nie myle to swoim mtxem wyjechaleś dopiero w czerwcu bo cały rok przy nim robiłeś i nadal robisz bo nie jeździ tak jak trzeba. nadal masz przednie koło o 20 cm w bok? :buttrock:

a dobra nie chce już sie kłócić. walić to... jeden się sprzeda kupi sie drugi pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile sie nie myle to swoim mtxem wyjechaleś dopiero w czerwcu bo cały rok przy nim robiłeś

 

Mylisz się... za cewke zabrałem się dopiero troche przed wakacjami. Do tego czasu MTX'a nie ruszałem.

 

 

nadal masz przednie koło o 20 cm w bok?

 

tak.. o 1,5 metra... :roll: Tym, że mam amortyzatory do regeneracji nie musisz sie chwalić... Bo już kilka osób na forum wie, że mam to do zrobienia... Tym mi nie dosrasz... ale jeżeli zaczynasz wojne to prosze bardzo :-D Mam Ci przypomnieć jak w idiotyczny sposób podpaliłeś ape? A może to jak zgubiłeś plastik? nie nie.. myśle że zapomniałeś że w moto masz już 3 komplet kierunkowskazów... który i tak poszedł już się w 1/4 za przeprosszeniem je*ać... aaaa i kiedy zregenerujesz przednią zawieche? z takim wyciekiem oleju na bank nikt jej nie kupi... :-D lepiej się uspokój bo mam na Ciebie jeszcze pare haczyków... i już wtedy na 100% nikt z forum tego padła od Ciebie nie kupi :-D

 

 

ŻE TAK POWIEM... PRZEGIOŁEŚ!!!

 

 

Myślę, że reszte załatwimy na PW, żeby nie zaśmiecać tematu. Nie będziemy tego robić, prawda? :-D W każdym bądź razie ja już nie mam zamiaru się tu wypowiadać... ( no chyba, że napiszesz coś idiotycznego... )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w yamaszce nic .. Co jak co japonia żadzi:)

Ale Aprilia jest lepsza pod kazdym wzgledem od DT'tki. Nie oszukujmy sie: DT jest dobra do miasta i na jakies polne drozki a RX'em mozna poszalec.

krzychu-985 masz racje słyszałem że aprilie są wadliwie

TO takie pier*olenie jak o CZ'tach. Kazdy pieprz* glupoty ze sie psuje bo uslyszal od znajomego kolegi. POgadaj naprzyklad z Kristim. On mial juz kilka RX'ow i nie mial z nimi wogole problemwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...