Skocz do zawartości

Moja niespotykana Yamaha DT ! ! !


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Na feriach zimowych kupiłem Yamahe Dt 80 z 85 roku ( troche strara ale dałem 1400 zł na papierach :twisted: ). Zrobiłem w niej remąt silnika tzn. Regeneracja wału , nowy korbowód , łożyska na wale , simeringi i uszczelki silnika << wyniosło mnie to 600 zł :? >> ..... Kupiłem do niej .... Akumulator , składaną nóżke o biegów , kierunkowskazy 4 , kiera alu , osłona na kiere , olej do paliwa , płyn do chłodnicy , olej do skrzyni , wszystkie żarówki itd. ok 500 zł /// Możliwe że założe cylinder 125 cm. Bo jak sprawdzałem to wysokość tuleji jest taka sama , różni sie tylko szerokością ale w szpilki od 80 się mieści :twisted: /// . I jak na złośc po wydaniu całej tej kasy zgubiłem do niej papiery ( ;) wszystkie :P ). nie chcieli mi wyrobić nowych ponieważ nie miałem kontaktu z poprzednim właścicielem ( zapomniałem nawet jak sie nazywa ). Więc postanowiłem że kupie Rame od Dt na Papierach i wszystko przełoże. Kupiłem -- ale inny model . A właściwie to ten z poziomo ułożonym amorem centralnym i osłony na chłodnice której nie przykręca sie do baku i bez tarczy chamulocowej <<< oczywiście jak założe swoje amory to bede miał tarcze >>>. Rame wypiaskowałem , a wujek ( lakiernik ) pomalował mi na mocny czerwony kolor. Przełożyłem silnik, nie długo bede przekładał przednie amory i koła , kupie też nowe błotniki i zrobie szlifa ! Chciałem sie zapytać czy taka przemiana bedzie opłacalna ? I ile wezme za Yamahe Dt 80 z 84 roku po remącie kapitalnym i w stanie idealnym ( nie bedzie sie różniła od nowej ) ? Poprostu boje sie że strace na tym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty sobie żarty stroisz czy co ty tu robisz. Mam pytanie czy to ta zajebista yamaha o której pisałeś w topicu o DT vs MZ 251??? jak nie pamiętacie to pozwole sobie zacytować :

 

teraz mam Yamahe DT 125. Mam ją rok i oprucz czyszczenia szmatką błotników nic przy niej nie robiłem

 

no faktycznie nic nie robiłeś ciagle tylko oszukujesz

 

pytasz czy zarobisz naprawde jesteś niespoykanym przypadkiem jeśli chcesz na takim czymś zarobić

 

 

p.s staraj się pisać po Polsku a jak nie potrafisz to weź słownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<<< lucas >>> . To ze szmatką :twisted: to pisałem o 125 której nawet nie ruszam a teraz pisze o 80 którą aktualnie składam . A z dokumętami to było tak że miałem w portwelu jak poszedłem na miasto z portwelem tak wróciłem bez niego. ////////// <<< HubZG >>> Ta aukja jest o jakimś starym modelu z 5 biegową skrzynią (( moja ma 6 )) ;) A to jaka mam ortografie to nie ważne ,,, ważne ż każdy polak wie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wogole cie nie rozkminiam. Lepiej poczekac dluzej a kupic cos lepszego niz tak jak ty mowisz

Ja jego filozofie rozumiem ale chlopak troche malo mysli bo dac za takiego parcha 1400zł to troche duzo. Ja rowniez stosuje taktyke zeby kupic motocykl niedrogo, zrobic ladnie i potem sie zarobi przy sprzedazy tylko u mnie to wychodzi na plus bo jeszcze nigdy nie stracilem a moj budzet rozrosl sie z 800zł do ok 4500-5000zł (rodzice niestety nie chca dokladac do moto :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...