Skocz do zawartości

Spychal mnie 50 letni ku..s w Acorrdzie.Co robić?!


Siwy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. jesli miałbym dużo czasu' date=' to pojechałebym za gościem aż pod sam dom, czy gdziekolwiek się on wybiera. Wcale bym do niego nie podchodził, tylko trzymał się kilka metrów i ze spokojem patrzył jak wysiada z auta, no i oczywiście postarałbym się o to, żeby mnie zobaczył. Moge się założyć, że facio myślałbym o tym przez następne kilka dni. I co 15 min podchodziłby do okna i sprawdzał czy auto na pewno stoi "całe" pod blokiem.[/quote']

 

Ja dodatkowo bym zszedl z moto. Wyciagnam kartke spisal adres, numery samochodu i obszedl go w kolko. A na koniec dodal z ironicznym usmiechem niech sie Pan nie martwi o samochod bo to ze chcial mnie Pan zabic to nie powod do zdenerwowania; prawda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spisywac numery i zglaszac policji

tego raczej nie polecam szkoda czasu i nerwow za to

no chyba ' date='ze to juz przeskurwysyn to z kopa[/quote']

to jest wlasciwe zachowanie w przypadku wykrycia cwoka za kierownica ktory umyslnie prosi sie o kopa w lusterko :). A tak na powaznie to urywanie lusterek czy kopanie drzwi nie powinno miec miejsca na drodze poniewaz ludzie cywilizowani i na poziomie tak nie postepuja. Lecz problem pojawia sie co w sytuacji gdy znajdziemy sie oko w oko z cytowanym skur**** ktory jak w ryja nie dostanie to nie zrozumie. Do ryja daleko, dlatego wszyscy mszcza sie na niczemu niewinnym i bezbronnym lusterku :P ; a na chamstwo stosowac oklad ale nie z mlodych piersi

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej jechać szybko i urwać całe lustro z korzeniami? :-D :-D :-D

siwy - współczuję takich przeżyć... ja na razie poruszam się puszką i jak tylko widzę motocyklistę to momentalnie zjeżdżam na prawo, żeby mógł między samochodami przejechać i mam nadzieję, że mi też tak będą robić inni 'uprzejmi' kierowcy :)

 

pozdrawiam bluesowo

bartic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nastroje bojowe zawrzały... to ja tylko powiem do kolegów z warszawy: złoty peugeot 306 hdi hatchback, jak któregoś z was nie przepuści to przepraszam, mogłem (albo moja mama - główny kierowca peżocika) was nie zauważyć, choć zawsze lukam w lusterka w korkach i jak widze - ustępuje. prosze o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zalatwcie tez sobie od razu konsultacje u ortopedy,

mozna sobie przy okazji uszkodzic raczke albo nozke...

 

lusterko jest tym twardsze im szybciej jedziesz...

 

też nie polecam niczego rozbijać ani kopać jeśli jedziemy szybciej niż 5 km/h. Nawet jeśli od samego uderzenia nic nam się nie stanie w kończynę, to może nas czekać piękna gleba od zachwiania równowagi.

Jeśli już ktoś musi coś rozbijać to niech lepiej to robi na "stojąco"

A najlepiej załatwiać te sprawy bez niszczenia mienia tylko wywierać presją psychiczną. Zniszczenie wywoła agresję takiego delikwenta, natomiast presja psychiczna wywoła u niego strach i być może zmobilizuje do jakiegoś myślenia o tym co się stało, a o to nam przecież chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że to co mu wykrzyczalem uslyszal,i mam tez nadzieje, że widzial mój wzrok który wyglądal jakby mial zaraz rozszarpać na strzępy.Jeżeli jeszcze raz go spotkam,to go sprowokuje do tego abym mial podstawy żeby uchapać lusterko :| A nogą odradzam kopać,bo albo zlamiesz gicofere albo sie wyglebisz,najlepiej walic we wklad podczas postoju.

 

Ps.Kolega kiedyś 3 razy walil w lusterko żeby sie rozwalilo :mrgreen: Bo walil ''z góry'' i za Chiny nie chcialo odpaść :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.Kolega kiedyś 3 razy walil w lusterko żeby sie rozwalilo  Bo walil ''z góry'' i za Chiny nie chcialo odpaść

No to fajnego tego kolege masz...Jesli nie dociera do pewnych z Was, ze koles moze w przyszlosci rozjechac w ramach zemsty Waszego kolege, to pomyslcie, ze zawsze moze sie zdarzyc koles w aucie bardziej narwany od Was. A nie zawsze bedzie szansa ucieczki...Juz widze jak w srodku miasta urywasz lusterko jakiemus lysemu "pudzianowi" z beemki, ktory nie wiadomo, czy w przyplywie sterydowego ataku agresji np. nie wyciagnie broni i nie zacznie strzelac (bo u takich czesto czyny wyprzedzaja mysli). Jest to oczywiscie czarny scenariusz, ale nie jest niemozliwy. Tak od pewnego czasu obserwuje zdziczenie i rozkwit agresji, czego konsekwencja bedzie i u nas dziki zachod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlodzi Gniewni ;) bo tu sami tacy :-D zanim zaczniecie rozbijac lusterka to troche pomyslcie czy naprawde zasluzyl' date='czy naprawde warto, i czy za to rozbite lusterko nie zepchnie kogos innego pod inne auto itp. ;) porocz piractwa drogowego dopisza nam jeszcze w gazetach wandalizm na drogach :P spisywac numery i zglaszac policji 8) no chyba ,ze to juz przeskurwysyn to z kopa ,ale lepiej zglosic :D

 

[ [i']Dopisane: 11-08-2005, 12:37[/i] ]

porocz

procz

 

do mnie to jakoś nie trafia za bardzo, palantów należy zostawić

w lewym-dolnym rogu lusterka lub ..... odpuścić

dlaczego ?

sytuacja z wczoraj, jedziemy w miescie 3 moto lewym pasem, pierwsze mig i zmienia pas na prawy, drugie miało juz do jadacej puszki jakies 2m - ale (podejrzewam) zapatrzone w prowadzącego mig i prawy, gość po

musiał dość przychawamowac - i co, powinien na światłach podejść i

przywalić moto(nitce) ? czy też zbić jej lusterko może ?

 

Za nieuwage można sp.... za celowo, zgłaszać - wyjątki (bo będą) lusterka? ale bez przesady..... to na nam nie pomoże, tylko wręcz przeciwnie jak paru sobie złość wyładuje, która sama i tak przejdzie

po następnych 100m....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...