Skocz do zawartości

Spychal mnie 50 letni ku..s w Acorrdzie.Co robić?!


Siwy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skończylo sie babci gadanie.Od dzisiaj zaczynam tluc wklady lusterek.Trudno.Muszą się nauczyć.A na wszelki wypdake zagne tablice' date='jak rok temu pod kątem 90 stopni

Od dziś zaczyna sie sezon ''Stop Lusterkom''. [/quote']

Własnie po akcji lusterko zagiąłem tablice

:mrgreen:

Trza jechac krótko, bez zbędnych emocji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie po akcji lusterko zagiąłem tablice

 

Trza jechac krótko' date=' bez zbędnych emocji....[/quote']

Podejżdżam-wale w lustro-odjeżdżam...czy o to chodzi?Jak masz jakieś ''cenne' wskazówki to napisz mi na PW albo gg.Tylko będe musial je zdejmowac w jakis korkach,bo na prostej może mnie dogonić.Vmax mojej RS'ki to 105 :P No ale w korku?Pelen luuuz! 8)

 

Ps.Tablice zaginam ''ręcami'' :) Odkręcam ją,zaginam pod kątem 90 stopni i przykręcam.Tylko jeden minus-na zagiętej tablicy latwiej sie zbiera piach tam jakby na numerach :-) Farba nie odpada,ale uważaj z zaginaniem żeby jej nie polamać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha.. wskazówki do rozbijania lusterek , sztuka w lusterko , głupi usmiech do bażanata za kierownicą który potenguje jego wściekłośc i długa przed siebie , wątpie żeby zdążył zapamiętać numery w takim napięciu jeszcze widząc jak przemieszczasz sie pomiedzy samochodami.. szybko sprawnie i na temat bez zbednych pierdół i zamyśleń , nie rozumiem po co Ci jakieś wskazówki.. oczywiście nie nakłaniam Cie do złego ale wiem po sobie że pewnie porwałbym sie na coś więcej.. :twisted:

 

PS. wściekają mnie wręcz pie*rzeni ważniacy za kółkiem wybaczcie emocje w poście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesciej to wynika z tego ze takiemu balasowi nic w zyciu sie nie udaje...

szef go opie**ala caly czas...

zona mu nie daje...

corka sie puszcza...

a syn cpa...

wlasny piesz szcza mu w buty...

 

wiec nie widze powodu zeby pozbawic go lusterka :)

 

tylko na prawde musi byc 100% pewnosci ze robi to specjalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też kilka razy się zdażyło, że jakiś koleś w puszce z czystą premedytacją zajechal mi drogę i przy tym robił to z kamienną miną patrząc na wprost jakby się nic nie stało i "niby" mnie po prostu nie widział. Jednak ani razu nie dałem się ponieść emocjom, typu walenie pięścia w dach czy rozbijanie lusterek, myślę że takie działanie może obrócić się przeciwko nam, bo taki debil później bedzie się mścił na każdym motonicie który go bedzie mijał, oczywiscie mogą zdarzyć się tacy, którzy po akcji lusterko dwa razy się zastanowią zanim zaczepią motocyklistę, ale myślę, ze w przeważającej większości będą tacy, u których to się nasili.

Co ja bym zrobił w takiej sytuacji? Są dwa wyjścia:

1. jesli miałbym dużo czasu, to pojechałebym za gościem aż pod sam dom, czy gdziekolwiek się on wybiera. Wcale bym do niego nie podchodził, tylko trzymał się kilka metrów i ze spokojem patrzył jak wysiada z auta, no i oczywiście postarałbym się o to, żeby mnie zobaczył. Moge się założyć, że facio myślałbym o tym przez następne kilka dni. I co 15 min podchodziłby do okna i sprawdzał czy auto na pewno stoi "całe" pod blokiem.

 

2. jeśli nie miałbym dużo czasu, to spisałbym numery i pojechał albo zadzwonił na policję z infomacją, że jakiś kierowca chamski i niegrzeczny walczył ze mną na jezdni. Zgłosłbym to i dzwonił do nich ca godzinę czy zlokalizowali tego gnojka.

 

3. Jeśli facet byłby bardzop chamski i bardzo groźnie się zachowywał, to wywaliłbym mu szybę albo skopał drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlodzi Gniewni :) bo tu sami tacy :-D zanim zaczniecie rozbijac lusterka to troche pomyslcie czy naprawde zasluzyl,czy naprawde warto, i czy za to rozbite lusterko nie zepchnie kogos innego pod inne auto itp. :) porocz piractwa drogowego dopisza nam jeszcze w gazetach wandalizm na drogach :P spisywac numery i zglaszac policji 8) no chyba ,ze to juz przeskurwysyn to z kopa ,ale lepiej zglosic :)

 

[ Dopisane: 11-08-2005, 12:37 ]

porocz

procz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...