Skocz do zawartości

SZUKAM TOWARZYSTWA


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

szukam ludzi którzy planują wyjazd, na swych kochanych stalowych rumakach, na zachód (Francja, Hiszpania - coś w tym kierunku)...

Ja planuję wyjazd pod koniec czerwca...jesli podążasz w tamtym kierunku daj zanać:[email protected] !!!

PS: śmigam suzuki gsx750f...

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Już przenoszę to do wałściwego działu.

 

Podaj więcej szczegółów donoścnie wyjazdu - dokąd dokładnie, na ile dni planujkesz podróż, jaką masz "prędkość przelotową" (ja jeźdzę 100 km/h, Szramer podobno 150 w górę :D - tak pisał kiedyś).

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej o sobie.

Ja wybieram się do Włoch na Sycylię w tym samym okresie. Jak nie znajdę towarzystwa to pojadę sam, co prawda będzie to najszybszy wakacyjny tour bo 8tys. km w kilka dini ale się zawziełem i zrobię to.

Najchętniej jednak rozłożyłbym wyjazd na 20 - 30 dni, w miarę wygodnie, hotele, knajpki of course nie te pięciogwiazdkowe tylko te tańsze. Jestem trochę wiekowy i lubię wygodę a nie lubię błyskawicznych chińskich zupek i spania po rowach :D .

 

XJ 900Syyyyyyy

 

Zbycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to bedzie pierwsza aż tak długa trasa...fakt że po niemczech i po francji już troche śmigałem tylko że autem...

moim celem jest Valance 100km od Lyonu w kierunku Marsylii...jade tam do znajomych i zamierzam u nich zostac do poczatku wrzesnia...moze cosik u nich popracuje - nigdy nie wiadomo...szukam kogos kto jechałby w tamtym kierunku aby się do niego dołączyć, z kimś zawsze raźniej no i czuł bym się pewniej...fajnie byłoby przebić się z kimś chociaż przez niemcy potem juz bym se poradzil...byc moze bede mial pasazera - to sie wyjaśni pewno w ostatniej chwili...nistety mam małe możliwości zminy daty terminu tzn. musiałbym wyjechać okolo 20-26 czerwca...miszkam niedaleko Zielonej

Góry...śmigam suzuki gsx 750f...myśle ze srednia 140kmph jest zadowalajaca...

jedno jest pewne jesli nie uda mi sie znalezc kogos to pojade sam...

pozdrawiam...

ps: zobaczcie www.riders.pl - fajna strona... wiecej szczegółów piszcie [email protected]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Teshee, spudłowałeś, nie ten dział. Poproś któregoś moderatora o przeniesienie posta do działu "Podróże". Tam będzie łatwiej znaleźć kompanię, bo w takim celu powstał właśnie ten dział.

 

pozdro

kilka godzin szukalem fajnego forum...znalzlem mnóstwo shitów i hał...aż wkońcu trafilem tu...czas mi sie kończyl wiec jakoś to wyszło że mój quest poszedł nie tam gdzie powinein...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...