Skocz do zawartości

Simson sr50 tylko 55-60km/h


kuba1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Kubo

Twój simson jedzie "tylko"60 bo do takich prędkości został stworzony. Nie powinieneś się martwić. Ja do tej pory nie sprawdziłem ile na max idzie mój motor i jest mi z tym dobrze. Jeżeli chcesz jeździć szybciej zmień motor :!: :!:

 

Proponuje zablokować temat odrazu. Powód... 40 osób których simsony "lecą 100km/h" :-D

 

 

Pozdrawiam Norbi oraz jego sześdziesięciokilometrowy simson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60km/h...widziałem kiedś kolesia na allegro który pisał że wciąga swoją 100km/h ...:P to smutne... :-D ale prawda jest taka że Simson nie jedzie wiecej niż 65km/h...no cóż jeśli Ci to nie wystarczy...to kup sobie Yamahe YZF R-1 albo GSX-R 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale prawda jest taka że Simson nie jedzie wiecej niż 65km/h...

A skąd masz taką prawdę?? Np: W moim simsonie jest przerabiany wydechm wypełniacze wału i polerka i leciał swoje 70-75 przed remontem! Oczywiście możecie nie wierzyć

Ale proponuje znaleźć informacje o simsona które jeździły w klubach!

Miały wał, kosz sprzęgłowy od s-70 dla większej wydajności i wytrzymałości, gaźniki to zwykle seria z rozwierconymi dyszami od s-70,

pełna polerka silnika ( w środku)! Takie simony leciały spokojnie swoje 80 na przełożeniu na moc!!!

Są to informacje od znajomege który na takim simsonie startował!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok tyle ze piszesz w czasie przeszłym.. jeździły były, startował... słaba wytrzymałość.

 

Kuba.. jeżeli chcesz żeby było troszke szybciej zmień sobie zebatke od łańcucha w silniku na większą. Będziesz troszke szybciej jechał. Sam mam taką.... bardzo mnie sie podoba jazda z kolegami bo oni lubią piłować na maxa a ja mam zawsze troszke rezerwy :D Przy 4 biegowej skrzyni nawet bym się nie zastanawiał... sam mam 3 i we dwójke troszke gorzej się rozpędzić :P

 

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simak_Enduro:"A skąd masz taką prawdę" - Bo znam ludzi którz mają Simsonki i niestety są jakie są ale 70km/h to nie przekroczą. No może 20 lat temu...

 

[ Dopisane: 09-08-2005, 19:36 ]

P.S czciałem sobie kiedyś kupić Simsona S-51 ale kiedy zobaczyłem te ceny 1500-2500zł to odpuściłem. Za tą cene można dostać 4 raz mocniejsze DT 80 albo ładnego TS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simak_Enduro:"A skąd masz taką prawdę" - Bo znam ludzi którz mają Simsonki i niestety są jakie są ale 70km/h to nie przekroczą. No może 20 lat temu...

 

Kurde kup odemnie simsona to zobaczysz :P Właśnie sprzedaje 2 co można zauważyć w dziale "giełda"!

Jak już napisałem Znajomy STARTOWAŁ takim simsonem!

 

 

wszystko ok tyle ze piszesz w czasie przeszłym.. jeździły były, startował... słaba wytrzymałość.

 

JAk sie nie umie zrobić sima to jest mało wytrzymały! Ja sie wkur****** na sima rok aż w końcu usiedliśmy z EnduroGuy-em posiedzieliśmy pare godzin i maszyna ożyła! Trzeba w to włożyć troche CZASu ale potem można cieszyć się sprzętem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...