Skocz do zawartości

Dbajcie o oczy - nauczka.


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jeździłem w "orzeszku" :) to ciągle mi jakieś śmieci do oczu wlatywały i dlatego kupiłem sobie kask z szybką i jest w 88% dobrze. :evil:

Raz jadę sobie romecikem z zamknięto szybką i po jakimś 9km otwieram kask ,a tu od razu jakaś osopodobna mucha wpadła mi do oka ... oczywiście ze złości zatrzymałem się i ją zaje... :mrgreen: aa i o kask mi się różne dziadostwa odbijają , a ja się boje ,że mi kask porysują :oops: :P

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kask.

Nad morzem w sezonie działa sporo wypożyczalni skuterów. Rok temu zetknąłem się z dziewczeciem, które chciało pojeździć, nie umiało, wpie***doliło się do rowu i zdefasonowało sobie twarz. Szkoda , bo widać było, że przed wypadkiem panna miał naprawdę nieprzeciętną urodę, a obrażenia były na tyle duże, że na pewno zostawiły trwałe ślady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie za*eb*scie smieje :-D :-D :-D, bo predzej soczewki przeszkadzają jak Ci paproch wpadnie do oka, wyłumacz mi jak 0,3 mm gumki może Cię uchronić przed czymkolwiek.... 8O a te opiłki żelaza to tak normalnie w powietrzu się znajduje. a małe kamyczki też się dobrze wbijają w soczewki, weź mnie człowieku nie rozśmieszaj bo zaraz padne mega lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodjo nosze soczewki dłużej niż Ci się wydaje i wiejcej kilometrow nawinalem w soczewkach niż Ty, i nigdy nie słyszałem o takich co by niby chroniły prze kamieniami , mega lol :-D :-D :-D , człowieku o czym Ty mówisz, to że mamy 21 wiek nie znaczy że ludzie uwierzą w takie brendnie , kolejny mega lol :-D :-D .

Śmieje się bo głupoty gadasz, i jeszcze te opiłki haha , no coment....

prosze napisz coś jeszcze mądrego - tak żeby się pośmiać :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

jesli chodzi o oczy to ja bym chciał jeszcze przestrzec jesli chodzi o usta

5 dni temu wyjechałem moto z podwórka i pierwszy raz nie spósciłem szybki w kasku i po około 50 metrach nagle cos mnie uderzyło w usta i okazało sie ze miałem pszołe w gębie naszczęscie zdążyłem ją wypluć ale swinia zdążyła mnie użądlić w warge

nie wiele brakowało i zle by sie skończyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogole nosisz soczwewki? jesli nie to nie krytykuj czegos czego nie znasz

 

Ale co to ma do tematu? Chyba nie dodałem, że ów kamień dostał mi się pod górną powiekę, więc pomimo soczewek by tam był i robił swoje. Tym się nie da zastąpić szyby w kasku.

 

Pozdro, paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...