Skocz do zawartości

ANTY-SKUTER


PituŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to zalezy moze skuter jest kosiara ale jest jednosladem i skutem mozna tez polatac dosyc ciekawie moze jest nudny by najmniej dla mnie zale kto co lubi i co go interesuje ale wiatr we wlosach sie czuje i to sie liczy skuter endurak cross scigacz turystyk ale jednoslad pozdro:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchaj koleś widze ze od poczatku chcesz mnie wku**ic ale mi to wisi czepiaszsie kazdego słowa kazdego zdania najlepiej juz nic nie pisz jesłi nie umiesz zinterpretowac tego co pisze

Macie Ogary i podniecacie sie że koło poderwiecie albo wejdziecie w zakret 60km/na blacie?????????

Mnie to nie podnieca wszystko do pierwszej gleby

To jest forum o motocyklach a nie o moralnosci ludzi i poprawnosci jezyka!!!co polonistyke studiujecie czy co???

Moim celem jest dazyc do lepszego a nie twic w jednym i to ulepszać

Piekne zaprzeczenie... :wink:

 

A co do pierwszej części, to widzisz stary, nie podniecam sie wejściem w zakręt 60, bo pożycze od kumpla ETZ i wejde 120 i co? I tez bede sie podniecał? NIE! To Ty sie uwazasz, za lepszego motocykliste, bo masz japonca, masz, to sie ciesz, ale napewno nie jestes z tego powodu lepszy od nas, a podejżewam, że nie jednemu kto ma ogara poziomem jazdy nie dorównujesz ani troche...

 

Suchaj tylko ja chodze to technikum a nie do liceum a tam sie nie liczy srednia

Zreszta po co ci ta wiedza skoro nikt ci za nia nie zapłaci ja jakos nie sie nie przejmuje szkoła i portrafie zarobić na motor JAPOŃSKI i na paliwo do niego

Jak chcesz robi triki to zapisz sie do break danca znam kilku kumpli którzy tak właśnie z siebie robia pajaców :) ;)

motor jest jazdy a nie do popisów

No i widzisz jak odmienne mamy poglądy?? Dla mnie motor jest do jazdy i do popisów, ale nie przed kimś, a przed samym sobą, że potrafie to i tamto, że naucze sie czegoś, a dla innego jest to nieosiągalne i to mi sie w tym wszystkim podoba...

 

Co do czeronego, to widzisz stary motor i paliwo do niego, to nie wszystko, do tego za pare lat dojdzie jeszcze rodzina, może jakis dom, samochod do utrzymania i co?? Będziesz zachrzaniał w swoim zawodzie, a w tym czasie my skonczymy studia, może otworzymy jakies firmy, bedziemy może mieli swoich pracowników, kupimy sobie jakąś super maszynke i bedziemy latać po polsce, a Ty w tym czasie bedziesz w pracy.,... Wiec lepiej zacznij sie przejmować szkoła... Bo w technikum też liczy sie srednia.. P.S. u mnie w budzie najlepsza średnią klasowa ma własnie technikum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne zaprzeczenie... :)

 

A co do pierwszej części, to widzisz stary, nie podniecam sie wejściem w zakręt 60, bo pożycze od kumpla ETZ i wejde 120 i co? I tez bede sie podniecał? NIE! To Ty sie uwazasz, za lepszego motocykliste, bo masz japonca, masz, to sie ciesz, ale napewno nie jestes z tego powodu lepszy od nas, a podejżewam, że nie jednemu kto ma ogara poziomem jazdy nie dorównujesz ani troche...

No i widzisz jak odmienne mamy poglądy?? Dla mnie motor jest do jazdy i do popisów, ale nie przed kimś, a przed samym sobą, że potrafie to i tamto, że naucze sie czegoś, a dla innego jest to nieosiągalne i to mi sie w tym wszystkim podoba...

 

Co do czeronego, to widzisz stary motor i paliwo do niego, to nie wszystko, do tego za pare lat dojdzie jeszcze rodzina, może jakis dom, samochod do utrzymania i co?? Będziesz zachrzaniał w swoim zawodzie, a w tym czasie my skonczymy studia, może otworzymy jakies firmy, bedziemy może mieli swoich pracowników, kupimy sobie jakąś super maszynke i bedziemy latać po polsce, a Ty w tym czasie bedziesz w pracy.,... Wiec lepiej zacznij sie przejmować szkoła... Bo w technikum też liczy sie srednia.. P.S. u mnie w budzie najlepsza średnią klasowa ma własnie technikum...

Samochód tez mam i jak chce to w niego wleje i jade mamy inne poglady i dlatego sie nie zgadzamy to normalne moze ty mieszkasz w innej oklicy u mnie wole sie nie pokazywać jakims rometem i simsonem bo ludzie sie śmiechu najedza ze mnie dlatego jeżdze japońcem a przyszłoscia sie nie przejmuje bo zycie motocyklosy jest kruche sam sie o tym przekonałem......

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przyszłoscia sie nie przejmuje

to po co wogule do szkoł chodzic....

dalej ssij kase od starych na zupke i utrzymanie moto/samochodu..... zobaczymy jaq długo ci będą jeszcze dawać..... do 20?? 25 lateq?? :)

a potem co.........?? nie mowie ze myśle tylko o szkole i ucze sie od rana do wieczora.... ale bez przesady.....

Jak chcesz robi triki to zapisz sie do break danca znam kilku kumpli którzy tak właśnie z siebie robia pajaców

no to moze przeslesz nam jakis filmik na któym ty taq "pajacujesz" ??

 

co polonistyke studiujecie czy co???

 

 

to sie nazywa polska mowa i poprawna ortografia a nie studiowanie polonistyki.....

 

Macie Ogary i podniecacie sie że koło poderwiecie albo wejdziecie w zakret 60km/na blacie?????????

Mnie to nie podnieca wszystko do pierwszej gleby

to co ty robisz na moto?? patrzysz sie na niego?? skoro sie nie wykładasz na zakrętach ani nie próbujesz jeździć na jednym?? ;)

 

 

nie zeby cie łapał za słówka... :wink: ale twoje teksty w tym poscie to jedna wielka brednia.....!! twoje zycie.... twój wybór..... rob z nim co chcesz......

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do niektórych nie potrzebuje siedzieć na moto zeby mieć coś między nogami. Ja mam to cały czas. Mam skuter 250. Do pracy pakuję torbę, zgrzewkę wody, mam gdzie schować kask, rękawiczki, narzędzia, ładowarkę do akumulatora i jeszcze sporo różnych żeczy. Jesienią i wiosną nie marzną nóżki i rączki. Kumpel przyjezdza CBR 600 F4, opakowany w torebeczki i siateczki jak moja żona kiedy wraca z zakupów. Ale za to jak wygląda na miescie!! Tylko czemu kolesie na moto gubią sie w korkach, czyżby biegi czasami przeszkadzały? Ale i tak planuje kupno motoru, przyda się do lanserki na mieście niech zamną też pooglądają się lalki na mieście a co. Różne potrzeby, różny sprzęt ot co. Aha i jeżeli ktoś twirdzi że przy skuterku nie ma czym się pobrudzić to się myli, a podejrzewam że nawet nie był by w stanie nazwać i powiedzieć do czego służą niekture elementy skutera. ;)

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do niektórych nie potrzebuje siedzieć na moto zeby mieć coś między nogami. Ja mam to cały czas. Mam skuter 250.

Jestem pod wrażeniem ;)

 

Ale i tak planuje kupno motoru, przyda się do lanserki na mieście niech zamną też pooglądają się lalki na mieście a co.

Respekt :cool:

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem :)

 

Respekt :D

;)

 

 

Ledwie wspomniałem o kupnie moto a już sie dziewczyny odzywają ;)

 

Dziękuje za potwierdzenie o prawidłowym wyborze drogi życia. :cool:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią i wiosną nie marzną nóżki i rączki.

Właśnie. Jedną z niezaprzeczalnych zalet skutera jest to, że sezon trwa dłużej. :cool: ;)

 

PS W moim skuterze łapki nie marzną także zimą, a to za sprawą wydajnych handbarów.

 

Aha i jeżeli ktoś twirdzi że przy skuterku nie ma czym się pobrudzić to się myli, a podejrzewam że nawet nie był by w stanie nazwać i powiedzieć do czego służą niekture elementy skutera. ;)

Sugerujesz, że co poniektórym motocyklistom obce mogą być takie pojęcia, jak np. wariator? :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...