Skocz do zawartości

Moto do 5000-6000 zł


guziq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej cenie cieżko bedzie znalesc jakiegos chooperka ale mozesz poszukac Hondy VT 500 tylko beda to lata pewnie gdzies w granicach 83-86 chyba ze suzuki VX 800 to typowy turystyk malo pali i mlody bedzie w granicach 90 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie. jest kilka motorkow godnych uwagi w tym przedziale cenowym Honda CX 500 moze nawet w wersji Custom (w Niemczech napewno), Kawasaki LTD 440 czasem sie znajdzie. Honda CM 400 Custom lub T. Hmm... Suzuki GN 400. Moim zdaniem najlepiej polowac na CXa, ja bede pod koniec tego roku probowal kupic z Niemiec i nie bede mial az 5000 zl.

 

Kto szuka ten znajdzie :buttrock:

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Z tego co piszesz to szukasz Chopperka.

Mam w garażu Honde CX 500 Custom jezeli tylko by Cie to interesowało to zapraszam do oglądnięcia w okolicach Krakowa (60 km obok) CX to naprawde spory sprzet i myśle ,że warto jeżeli szukasz motocykla do 5000zł Motor chcialem sprzedac za ok 3200zl

jeżeli chcesz pogadac to skontaktuj sie ze mna.

Pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Skoro nic nie trzeba robic to czemu znasz kazda srubke ?
Nie zrozumiales mnie.

Chodzilo mi o to, ze w tym dnieprze nie trzeba nic robic, bo jest dobrze zrobiony. Wiem, znam wlasciciela. Mojego ruska tez musialem zrobic i dlatego znam kazda srubke. Nie zaczynajmy dyskusji o awaryjnosci ruskow bo takie byly juz na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżelichcesz choperka to polecam Virago 535.Szwagier sprzedaje swoją(technicznie ok.)bo przesiadł się na Bandita.Jak będziesz zainteresowany todaj znać na PW to prześlę Ci namiary(Warszawa obok Geanta).Sam jeżdżę Virówką i jestem baaaaaaaaaardzo zadowolony, z ceną też pewnie się dogadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zanim kupisz za 5000 to zastanow sie czy lepiej troszke nie zaczekac i kupic cos lepszego za troszke wiecej kasy? Nie napalaj sie od razu - ja kiedys juz to przerabialem i z 6000 zrobilo sie prawie 9000... POZDRAWIAM i apeluje do rozsadku.

 

[ Dopisane: 23-10-2005, 22:15 ]

Oczywiscie nie twierdze,ze w tych pieniadzach nic nie znajdziesz bo sa OKAZJE tylko pamietaj NIE NAPALAJ sie OK. POZDRO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam. Chciałem zasięgnąć rady doświadczonych motocyklistów i zapytać jakiego najlepszego cruisera mogę nabyć do 6 tys. Zdaję sobie sprawę, że napewno częstym polecanym mi modelem bedzie Yamaha Virago. Chciałbym jednak dowiedzieć się czy istnieje coś lepszego za podobne pieniądze i wiekszęgo jeżeli chodzi o wielkość motocykla, a nie o silnik. Czekam na opinię i sugestię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Chciałem zasięgnąć rady doświadczonych motocyklistów i zapytać jakiego najlepszego cruisera mogę nabyć do 6 tys. Zdaję sobie sprawę, że napewno częstym polecanym mi modelem bedzie Yamaha Virago. Chciałbym jednak dowiedzieć się czy istnieje coś lepszego za podobne pieniądze i wiekszęgo jeżeli chodzi o wielkość motocykla, a nie o silnik. Czekam na opinię i sugestię. :)

Sam miałem kupować virówkę ale gabarytowo jest dla mnie za mała. wybór padł na Kawasaki EN 500. Póki co nie nażekam. Jego wada jest rzędówka a nie V-ka a zaletą jest to że jest dużo większy

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co takiego podziwiasz?! Po to jest forum aby pytać i oczekiwać odpowiedzi. Chłopak ma 18 lat i szuka motocykla w swoim budżecie, a nie stać go na nomada za 20 czy 30 tysi... Więc jak chcesz podziwiać, to idź do garażu, wypucuj chromy i podziwiaj, a nie pitolisz tutaj :banghead:

 

A w temacie, w tych pieniądzach znajdziesz ciekawy egzemplarz Hondy CBX 650 - piękne moto z napędem wałem kardana.

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...