Skocz do zawartości

Woda w benzynie!!!


zrubo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To było półtora roku temu, więc teraz to już nie ma o co walczyć. Daliśmy sobie spokój bo: ciężko by było udowodnić na jakiej to stacji, a poza tym ten samochód jest codziennie potrzebny do pracy i po prostu nie byłoby czasu bawić się w trwające sprawy sądowe, niezależnych rzeczoznawców itd. W każdym razie ojciec sie w to zagłębił i dał spokój. Na szczęście straty zmieściły się w 1000 zł, ale to tylko dlatego, że tą pompę poskładali z jakiegoś innego rozbitka. Nowa pompa do tempry kosztowałaby 12.000 zł !!! czyli więcej niż wartość samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... widzialem sie z moja kolezanka dzisiaj hehe, jej ojciec zatankowal jej skuter na stacij, na ktorej chyba nawet dziecko wie ze jest hu**we paliwo :mrgreen: Nie mogla biedna skuterka odpalic :twisted:

No i oburzyla sie nie zmiernie... :-x

Uwazajcie... :| :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze bedzie jeszcze gorzej do tej pory aż ropa nie stanieje (a poleci jeszcze w góre), bo wszystcy dystrybutorzy chcą zachęcic ceną jak najniższą ale żeby byc na swoim dolewają róznego gów...a, ehh hu...nia i graciarnia, ja tylko czekam az bedzie 5 zł wyciągam stary rower i gnam przynajmniej w portfelu zostanie i zdrowszy bede.

Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie jak to macie w pobliżu i macie gadane to zgłaszajcie to aby skontrolowano takie stacje, mój kumpel jak na orlenie zatankował 5l i w karnistrze było 4,85 to zrobił taką chaję z całym szefostwem że kilka godzin później stacja była chwilowo nieczynna bo poprawiano dystrybutory. Jak zatankował na drugiej stacji i paliwo tak jechało ropą, że ja pie**** to dzwonił po wawie aby skontrolowano tą stację, tak długo się kłócił, że teraz można w końcu tankować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie jeśli tankujecie paliwo to zawsze zabierajcie paragon fiskalny na zakupioną benzyne i jeśli cos się stanie z silnikiem w motorku to zawsze będziecie mieli dowód że było akurat na tej stacji gdzie mają lipne paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie jeśli tankujecie paliwo to zawsze zabierajcie paragon fiskalny na zakupioną benzyne i jeśli cos się stanie z silnikiem w motorku to zawsze będziecie mieli dowód że było akurat na tej stacji gdzie mają lipne paliwo.

O i to jest myśl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paranoja się robi... jeszcze 3miesiące temu szło jakośzatankować a teraz??? trzeba będzie motory na gaz poprzerabiać :buttrock: (choć od tych co samochodami na gaz jerzdzą to ciągle słysze: o na tej stacji h** gaz na tej do dupy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...